Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bulgaria która trasa jechac ?? - cel BURGAS


Gość mmcv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Wybieramy sie ze znajomymi do Bulgari, konkretnie Burgas. Tak sie zastanwiam czy ktos z Was moze byl w tych okolicach i co nieco moze napisac. Jakie plarze, na co zwracac uwage jak jechac itp.

Generalnie zdecydowalismy sie na przejazd przez Serbie zamiast Rumunie. Podobno duuuzo szybsza trasa, problemem moze byc tylko kolejka na granicy Serbskiej (tranzyt turecki i nie tylko tamtedy leci). Wiec gdyby ktos mial jakies uwagi bede wdzieczny.

Ponawiam temat bo zbliza sie wyjazd, a ostatnio padla koncepcja przejazdu przez RUMUNIE ... ja osobiscie wolalbym ten kraj omijac dalekim lukiem ale niby mamy Rumunie w UE... tylko .. jakos zle mi sie kojarza mieszkancy tamtych terenow ...

Prosze o jakies uwagi na temat trasy . aa dodam ze wyjazd z Poludnia Polski - Kraków

z gory dziekuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrociłem z nessebaru - to jakies 30km od burgas . i moim zdaniem ciekawsze miejsce bo i ciekawa starówka i duzo nowoczesnych knajp.

o pogode nie masz sie co martwic, opady raczej tez nie. uwazac trzeba w kantorach bo kombinuja jak moga, sprawdzilem ze najlepiej wyszedłem wypłacjac kase w bankomacie (konto w mbank)...

ja tam byłem samolotem to nie powiem Ci nic o trasie, ale kolega czesto w tamte okolice jezdzi to moge popytac co i jak ...

jak bedziecie autem to pewno wiecej zobaczycie. ale w ile osob jedziecie? bo teraz kupujac bilet samolotowy na wrzesien zaplacisz pewnie max 500zl / os... mi by sie nie chcialo jechac ...

-------

aha, uwazaj na kierowcow najbardziej. jezdza masakrycznie niebezpiecznie i nikt nie zwalnia jak widzi pieszego na pasach, najwyzej trąbi. wyprzedzanie na 3 czy 4tego to norma. nie chcialbym tam jezdzic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Olo za szybka odpowiedz.

jedziemy w 8 osob - 2 samochody. No dla mnie priorytetem bylo zeby jechac gdzeis autem, malo jezdze jak tu na wyspie siedze wiec... zostaje mi tylko raz na jakis czas dobrze sie przejechac :) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...