Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świat przyszłości, sztuczna inteligencja i nie tylko POLECAM


Andrzej88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obejrzałem sobie to dzisiaj ... i szczerze mówiąc to jestem w szoku :shocked: Szczerze to zaczynam się bać przyszłości :kox:

http://www.maxior.pl/film/130154/Swiat_przyszlosci_Sztuczna_inteligencja

Największa przesada to jest chyba z tymi robotamina pierwszym filmie :thumbdown: A myślałem, że terminator to tylko bajka :confused4: A tu się okazuje że niekoniecznie :wallbash: Kończy się era człowieka - człowiek stanie się cyborgiem i połączy się z maszyną ;(

Najlepsza rzecz która mi się podobała to .... samochód na powietrze :cool1::good: Ciekawe czy dożyję tych czasów :gwizdanie:

Całość trwa 40 minut, kto ma tyle wolnego czasu to warto obejrzeć.

Co o tym wszystkim sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie zabrał głosu?

Jak dla mnie ten film to przykład fantastyki naukowej.

Nie zamierzam cytować hasła z wikipedii, ale pełno w nim neologizmów związanych z rozwojem techniki,

cudownych wynalazków i cudownych skutków ich używania.

Przede wszystkim za dużo efektów specjalnych. Przyznam jednak że film ciekawy.

Osobiście spodobal mi się pomysł z cyfrowymi soczewkami :wink4:

i BMW Gina - spełniłoby się moje marzenie, aby ,,karoseria" samochodu pasowała do koloru lakieru na paznokciach. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie zabrał głosu?

Jak dla mnie ten film to przykład fantastyki naukowej.

Nie zamierzam cytować hasła z wikipedii, ale pełno w nim neologizmów związanych z rozwojem techniki,

cudownych wynalazków i cudownych skutków ich używania.

Przede wszystkim za dużo efektów specjalnych. Przyznam jednak że film ciekawy.

Osobiście spodobal mi się pomysł z cyfrowymi soczewkami :wink4:

i BMW Gina - spełniłoby się moje marzenie, aby ,,karoseria" samochodu pasowała do koloru lakieru na paznokciach. :polew: :polew:

Ciężko sobie to wyobrazić, prawda? Ja też nie umiem, ale nie wiadomo co będzie za 20, 50 czy 100 lat, a technika idzie do przodu coraz bardziej i przypomina wykres Xkwadrat. Moim zdaniem nie jest to fantastyka.

Teraz sobie zadajemy pytanie, co jeszcze może ludzkośc wymyślić? Niby już wszystko jest. Nie mieści nam się to w głowach, tak samo jak jeszcze 100 lat temu nie mieściło się ludziom w głowach, że ludzie wymyślą coś takiego jak telefon komórkowy czy chociażby kolorowy telewizor... dzisiaj są to urządzenia codziennego użytku bez których po części nie da się obejść.

Sztuczna inteligencja jest stosunkowo nową rzeczą, a już osiągnięto poziom taki, że potrafi ograć mistrza świata w szachy :gwizdanie: Cały czas jest udoskonalana.

Rozwój techniki nie zna granic, wszystkie technologie będą udoskonalane z biegiem lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja jest stosunkowo nową rzeczą, a już osiągnięto poziom taki, że potrafi ograć mistrza świata w szachy :gwizdanie: Cały czas jest udoskonalana.

Rozwój techniki nie zna granic, wszystkie technologie będą udoskonalane z biegiem lat.

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej tworzenie.

Tylko rodzi się pytanie, czy jako rasa jesteśmy gotowi na te technologie

i czy będą one dostępne dla wszystkich ludzi?

Jakoś odpowiedź nasuwa się sama. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...