Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż licznika z Audi A6 C5


Gość Solskier

Rekomendowane odpowiedzi

panowie przymierzam sie do przekladki zegarow 1/2 fis na full fis i wszystko juz wiem poza tym ze nie wiem jak ogarnac sprawe immo, posiadam immo 3 wiec bede potrzebowal tylko i wylocznie nowych zegarow z immo3? jest w stanie mi ktos pomóc w ogarnieciu tego tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje ze immo3 bo produkcja listopad 2000 i na vagu w zakładce innstruments wyskakuje 14 cyfrowy vin i 17 cyfrowy jakiś kod w formie XXXXX....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary jaeger, pin będzie na zawieszce do kluczyka? Jak tak to mam. A jak nie to jak go wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz na zawieszcze 4 cyfrowy numer bez liter lub 5 cyfrowy bez liter zaczynający się od 0 to ok jak nie to wyciągnięcie go będzie drogie, bo zwykłym kablem tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zamontowałem ful fis do audiolki oraz tempomat prościzna :)). Licznik to angol 4b0920981j chciałbym założyć tarczki od od EU i pewnie potrzebny będzie wsad od eu czy ktoś z forumowiczów mógłby podrzucić lub przerobić na eu moj. Kolejne pytanko czy aby pokazywał chwilowe spalanie to trzeba ciągnąć od ecu przewód? i nie wyświetla otwartych drzwi kierowcy , na starym wyświetlało czy to wina licznika?? I w skazanie paliwa hmmm nie wiem czy jest ok bo przed montażem wskazówka była na połowie a po założeniu nowego wychyliła się o jedną kreskę w prawo jest ok???

Będę wdzięczny za pomoc

link do pliku:

ecu a4.bin pobierz za darmo - Hosting plików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro założyłeś licznik z a6 tzn ze powinieneś wiedzieć o tym ze paliwo będzie pokazywać odwrotnie i wraz z upływem wahy w baku wskazowka będzie szła na Full, co do drzwi nie wyświetla Ci się bo w a4 było to sterowane bezpośrednio do licznika a w a6 przez modul komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za szybką odp. Z drzwiami spoko nie musi być pokazywane a ze wskazaniem paliwa da radę zrobić przerobienie wsadu żeby pokazywało ok czy tylko przeróbka mechaniczna wchodzi w grę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dieslu rozwiązują to tak ze montyja pływak w baku od a6 a czy w benzynie to nie wiem, co Ty maszz też nie wiem bo nie uzupełniony profil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać mam diesla , gdzieś czytałem że w vagu można rezystancją sie pobawić i ustawić , tylko nie mmoge odszukać w który miejscu w vagu , byłbym wdzięczny za link do tematu. A czy pompa cała pompa od a6 podejdzie P&P do a4 bez przeróbek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda ta zawieszka wiec sam nie wiem czy któryś numer to pin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

I usuń to zdjęcie

Wejdź w vagu w licznik i w login wpisz ten cały nr czyli 0....

Jesli nie wy***ie błędu tzn ze jesteś farciarzem bo ponoc jak zmienili z immo2 na 3 to przestali dodawać pin do zawieszki, ja np nie mam,

Krótko mówiąc zaoszczedziles dużo kasy

Co do plywaka, poszukaj jest opis tu na forum co do plywaka a rezystancja mozesz się pobawic oczywiście ale nie odwrocisz nią działania plywaka bo jest tez opcja bez zmiany plywaka przelutowujr się kable przy swoim i też jest gdzieś opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zmiana wsadu i chyba wymienie wsad z 4b0 na 8d0 powinno śmigac bo widze że organizacja eprom jes podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to licznik crypto czy nie?? bo duze prawdopodobienstwo upierdolenia licznika chyba ze wiesz co robisz, to mozesz dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywalem ten numer w zakladce login ale nie wchodzil. wiec co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zmiana wsadu i chyba wymienie wsad z 4b0 na 8d0 powinno śmigac bo widze że organizacja eprom jes podobna

wgrywałem wsad Arkadiush-owi do licznika z anglika A6 C5 - wsad o tym samym numerze D12 z A4 B5 EU nic się nie zepsuło i śmiga , zrobiłem to na stole podpięty pod zasilacz komputerowy

ty masz ten licznik bez crypto bo jest z auta rocznik 1999

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

wpisywalem ten numer w zakladce login ale nie wchodzil. wiec co teraz?

No to masz zły pin lub Jeager się broni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już wiele razy pisałem.

Nie dawali PIN-u od 22 tygodnia 2000 r. a więc od chwili wprowadzenia Immo 3.

Kod na przywieszce, to mechaniczny kod klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Elsie trafiłem na info że od 18 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...