Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż licznika z Audi A6 C5


Gość Solskier

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stary. Z praktyki pozniejszej ciut wiecej kopiowałem chyba juz nie pamietam - poprobuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stary. Z praktyki pozniejszej ciut wiecej kopiowałem chyba juz nie pamietam - poprobuj

Po pracy będzie próbował. Dzięki za zainteresowanie [emoji6]

 

 

Wysłane z mojego QUANTUM_2_500_RUGGED przy użyciu Tapatalka

 

 

Ok. Poszło to co w ramce zaznaczone. Pokazuje jak należy :)

Denerwowało, że bak prawie pełny a tu pusty prawie pokazywało heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem, że temat już jest stary.

Posiadam audi a4 b5 z 1999r w aucie posiadam licznik z pełnym fisem, cyfrowym zegarkiem i osobną anteną do zegarka aby ustawiała się automatycznie data i godina.

Niestety licznik jest firmy jaegger i już się skończył. Posiadam jednak licznik z audi a6 c5 również z pełnym fisiem i cyfrowym zegarkiem. Ogarniam sprawę potencjometru od

podświetlenia jak i wskazania paliwa. Jednak mam problem z laptopem na którym mam programy do auta. I nie jestem wstanie poradzić sobie z immobilajzerem.

Auto na nowym liczniku (tj tym z audi a6 c5) odpala na sekundę i gaśnie. I tak bez końca niezależnie na ilość prób odpalania.

Po włożeniu starego licznika auto odpala i jeździ normalnie. Tylko sam licznik już nie ogarnia rzeczywistości: kradnie prąd, nie pokazuje prędkości, pokazuje 3 stany paliwa na raz (pełny bak, pusty i stan faktyczny) przy starym liczniku nie mam oświetlenia wnętrza, na tym z a6 c5 świeci wszystko (czerwone diody na suficie, nawiewy wszystkie przyciski funkcyjne)

Proszę o kontakt, osoby która mogłaby mi pomóc. Do kolegi zakładającego temat nie mogę znaleźć kontaktu.

 

Pozdrawiam

Daniel

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin.

Autora już na forum nie ma, dlatego nie ma kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...