Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?


Bartek85

Które wybrać w 18"  

  1. 1. Które wybrać w 18"



Rekomendowane odpowiedzi

Bartek, zanim wybrałem fele zastanawiałem sie na poważnie nad Alutecami :mysli:

Na szczęście Klubowicze mi je odradzili, zresztą widziałem sporo aut na tych felach i żadna rewelacja :thumbdown:

Jeżeli zastanawiasz się nad Tomasonami to bierz TN6 (zwykle lub BLACK) lub TN5 bo też są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te tn 4 kiepsko wyglądają w 18"

wyglądają średnio tutaj, bo wysoko siedzi auto i jest kapieć 235... przy 1BE i 225/40/18 byłoby dużo lepiej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 :naughty:

nie. to odpada. ori mi wogóle nie podchodzą. :)

Piechol - to jest A3 więc zupełnie inaczej to wygląda. ale mi zrobiliście mętlik w głowie :tongue4:

byłem prawie zdecydowany na TN6 ale teraz już sam nie wiem.

czy jest taka opcja żebym mógł poprosić kogoś o wstawienie do mojej furki TN4 i TN6 na zawieszeniu - 30mm? nie jestem wogóle kumaty w photoshopie :(

66558160bed75208med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TN4 nie kupuj - wczoraj widziałem 18" w B6 u siebie i porażka zwykła :thumbdown: Kiedyś sam się napalałem na te fele, ale jak je na żywo zobaczyłem, to baaardzo się cieszę, że wziąłem RS6 :>

Jak coś to sprawdź sobie TN6 - polecam przymiarkę przed kupnem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to sprawdź sobie TN6 - polecam przymiarkę przed kupnem..

??? ale w jaki sposób zrobić przymiarkę? :mysli:

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Yhy.

Napisz do malika - wiem, że on w Wawie lub okolicy przymierzał sobie kiedyś felgi (model RS4).

Może ten ktoś ma akurat w ofercie takie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak jest możliwość to założyć na auto :wink4:

nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? :kwasny:

Czasami jest właśnie taka możliwość, żeby zadziać delikatnie fele na auto i sprawdzić, ale to musi być znajomek jakiś, bo normalny sprzedawca sobie na to nie pozwoli.

Mi bardziej chodziło o to, że miło by było, jakbyś miał kogoś, kto takie fele posiada :>, bo jak napisałem wyżej, byłem ślepo zakochany w TN4, a jak zobaczyłem je na żywo, to :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest właśnie taka możliwość, żeby zadziać delikatnie fele na auto i sprawdzić, ale to musi być znajomek jakiś, bo normalny sprzedawca sobie na to nie pozwoli.

Mi bardziej chodziło o to, że miło by było, jakbyś miał kogoś, kto takie fele posiada :>, bo jak napisałem wyżej, byłem ślepo zakochany w TN4, a jak zobaczyłem je na żywo, to :no:

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na żywo, to dla mnie kupa. Na tych wszystkich zdjęciach reklamowych wyglądają zaje....ie, ale mi ogólnie do gustu nie przypadły.

Fakt faktem, o gustach się nie dyskutuje - mi się podobają RS6, Tobie nie, więc może i TN4 Ci podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać.

Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli powiadasz że tn4 to kupa? też tak mi się wydawało. jestem prawie przekonany do TN6. ma ktoś może w Warszawie taki felunek do pożyczenia ? :tongue4:

Jak Ci się nie pali to może moglibyśmy się jakoś zgadać.

Tylko trza by uzgodnić termin i musiałbyś podjechać do mnie czyli do Skierniewic (75 km od Wawy)

o! dzięki wielkie kolego. myślę że to jest dobry pomysł. na spokojnie zrobimy przymiarkę tylko najpierw muszę obniżyć samochód bo tak to lipa wyjdzie. myślę że po wakacjach jakoś się zgadamy :wink4:

a co powiecie na to? :kox:

http://www.makwheels.it/EMP0000000016.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...