Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Kto ma zwykłą instalacje gazowa do 1.8 ADR?


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie myśl o założeniu zwykłej instalacji,załóż sobie BRC nie jest aż taka droga .Napewno każdy inny forumowicz odradzi załozenie zwykłei instalki.Ja śmigam na OMVL i nie mam z nią zadnych problemów. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie myśl o założeniu zwykłej instalacji,załóż sobie BRC nie jest aż taka droga .Napewno każdy inny forumowicz odradzi załozenie zwykłei instalki.Ja śmigam na OMVL i nie mam z nią zadnych problemów. :wink4:

dokladnie. zwykla instalka to tylko pozorna oszczedność. zreszta do ADR powinno zakladac sie sekwencje. ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie myśl o założeniu zwykłej instalacji,załóż sobie BRC nie jest aż taka droga .Napewno każdy inny forumowicz odradzi załozenie zwykłei instalki.Ja śmigam na OMVL i nie mam z nią zadnych problemów. :wink4:

dokladnie. zwykla instalka to tylko pozorna oszczedność. zreszta do ADR powinno zakladac sie sekwencje. ot co.

słuchaj ludzi co mają ADR-y w LPG i tylko sekwencja ,a instalacja zależy, :hi: :hi:jak długo chcesz na tym silniku pojeździć[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 01:07_________________________________________________myślę że na BRC każdego stać kto ma :audi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 01:09_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 01:09_________________________________________________żartuję

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 01:09_________________________________________________

ja mam zwykły autronik i nie narzekam

zobaczymy na ile ???? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo prosze o opinie kolegów którzy maja zwykla instalacje gazową jak sie spisuje i wogóle..Oczywiscie z lepszym kompem..

Dzieki z góry za odpowoedzi i rady:)

u nas w bydgoszcz jak ja sie pytalem o gaz to kazdy gazownik powiedzial tak:

MOZEMY ZALOZYC ZWYKLA INSTALACJE ALE DO TEGO AUTA PRZEWIDZIANA I ZALECANA JEST SEKWENCJA!!!gdyz zakladali zwykla instalacje i było duzo reklamacji!! szarpanie, przerywanie , duze spalanie

wiec lepiej poczekac i dozbierac kase i zainwestowac w sekwencje. ja mam BRC i ze spalania jestem bardzo bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam BRC sekwencja, 2 lata temu kosztowała mnie 2800( wlew we wlewie :) i butla w kole) teraz to juz taniej mozna założyć, do tej pory zrobiłem ponad 80 tys km i wszystko gra, tylko na przeglądy gazu jeżdże i leje gaz, spalanie od 10 trasa do 16 miasto/but

wiele osób odradzało mi włoska instalacje i równiez mysle , że te parę zł nie warto oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sekwencja ja mam KME i już zorbione ok 46 000 tys i sprawuje się bardzo dobrze nie narzekam na wiosne chce wgrać nową mape wtrysku bo wiem że ona jest taka średnia i auto jest ciut słabasze na gazie niż na benzynie :) brat w adr ma BRC zrobił już ok 15 000 tys i też nie narzeka tylko spalanie beznynki ma większe niewiem czym to spowodowane....ze sporo benzynki mu ubywa przy jezdzie na gazie of course :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk instalacja LPG to tylko sekwencja w tym silniku, mozna załozyc instalacje II generacji tylko muszi byc dobry sterownik itd. ale ten silnik nie ma duzego zapasu mocy a mieszalnik dodatkowo zmniejszy moc wiec bedzie słabiej jeździc. Ja osobiscie mam STAGA 4 i jestem zadowolony chociaz juz zaczyna brakowac mi mocy z przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej się nie wyjaśni, poza tym temat już byyyłłł.... :gwizdanie:

I jest to oczywista oczywistość.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ci sprzedać instalacje LPG STAG 200-4 , wyjęta z mojego starego ADR-a , spisywała sie na 5 z plusem :good:

mam wszystko oprócz butli , jak chcesz to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Tylko sekwencja

Ja mam BRC i bardzo dobrze się spisuje.

NAPRAWDĘ POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...