Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Kupiłem nowe wycieraczki płaskie...


wagabunda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy na wiosnę w sklepie motoryzacyjnym kupiłem sobie wycieraczki champion, okazały się jednak do bani, zamazują nie dobrze zbierają niestety, a miały być takie dobre. Dzisiaj w tesco kupiłem sobie za 20 zł za szt. wycieraczki płaskie włoskiej firmy, zakładam i będę na bieżąco informował co i jak z nimi.

Po przyjeździe do domu okazało się, że jedna ma 53 cm a druga 55 cm, nie wymienię, założę takie :D.

Pozdrawiam Wiesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2x53 i jest ok , polecam wycieraczki ori wytwór IC , koszt 2x23zł , płaskie super zbierają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić 2x 53, i z tego wieszaka sobie wziąłem, w domu okazało się, że ta druga jest 55 cm. Mam nadzieję, ze będą pasowały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić 2x 53, i z tego wieszaka sobie wziąłem, w domu okazało się, że ta druga jest 55 cm. Mam nadzieję, ze będą pasowały :D

całe forum trzyma kciuki za Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że jedna jest krótsza a druga dłuższa to nic dziwnego. Kwestia własnego upodobania. Ważne, żeby nie jeździły Ci po gumach/uszczelkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczki założone, nie jeżdżą po gumach, krótsza wycieraczka 53 cm założona na stronę pasażera nie dolega końcówką do szyby jak jest w położeniu najniższym potem wyciera całą swoją długością, dłuższa 55 cm nigdzie nie zawadza wyciera całą swoją długością.

Jak na postoju przy zgaszonym silniku uruchomiłem wycieraczki ze spryskiwaczem wszystko było ok potem jak szyba została wytarta to na sucho wycieraczki się zatrzymały w połowie cyklu :kox: znaczy ciężko silniczkowi przy takich długościach, tak mi się wydaje na mokro i przy uruchomionym silniku jest ok, na sucho nie próbowałem przy zapalonym silniku.

W czasie jazdy gdy docisk będzie większy mogą być kłopoty, czy może nie jak się Wam wydaje? Jak będę w czasie szybkiej jazdy zobaczę, wtedy napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szyba została wytarta to na sucho wycieraczki się zatrzymały w połowie cyklu :kox: znaczy ciężko silniczkowi przy takich długościach, tak mi się wydaje

bzdura :gwizdanie: czeka cie rozbieranie i czyszczenie mechanizmu wycieraczek :gwizdanie:

PS:szczególy dział warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42514.0.html;highlight=wycieraczki ale on dotyczy modelu b6 czy w moim b5 będzie to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...