Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana listewek ozdobnych na drewno (foto)


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej pościągaj, a jak malować to najlepszy efekt Ci wyjdzie na pistolecie - sprayem sobie odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej by było oddać do malowania komuś kto się zna, a czy taka farba nie będzie pózniej odpryskiwała lub się scierała? dekorów się raczej nie maca ale np te uchwyty w drzwiach ? okleina raczej odpada bo przy włącznikach np awaryjnych itp docinki mogły by nie wyglądać zbyt dobrze , i co sądzicie o takim jasnym kremowym kolorze na dekorach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak chyba trzeba będzie zrobić :decayed: jak znajdę trochę czasu na rozbiórkę i trochę funduszu bo sobie za dużo zaplanowałem , a z ciekawości ile mogła by kosztować taka przyjemność w przybliżeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

tez zamierzam zmienić moje carbonowe dekory na drewno ktore juz skompletowałem :) w zwiazku z tym mam na sprzedaz caly komplet dekorów carbonowych z zaczepami w bardzo dobrym stanie. Chetnych prosze o pisanie na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten plastik wkoło kubka/awaryjnych i popielniczke powinienes dokupić w granatowym kolorze skoro taka masz tapicere a listwy maźnij na czarny połysk lub mat , jak wolisz. no i do malowania trzeba wszystko zdjąc , na to nie ma siły :decayed:

myślę że ta ramka przy awaryjnych to granat odpada ew czarny mat lub połysk ale czy takie czarne dekory bedą pasować do granatowego wnetrza i jasne skóry ? to tak jak bym miał niebieskie wnętrze i czarną skóre i dekory do granatu , nie wiem czy było by to ładne :whistling: szukam foteli przednich w skorze takiej jaką mam bo fotel kierowcy jest już bardziej niż lekko z ciuchany a jasne fotele kubełki cięzko trafić w miare dobrym stanie :kox:

---------- Post dopisany 01-03-2013 at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 20:44 ----------

witam ponownie :hi: wie ktoś jak wyciagnąć listewke nad radiem i popielniczkęz polifta 2din nie znalazłem tam blaszek a nie chcę połamać nic planuję jasną folię firmy oracal taki jak by beż a konkretnie to papirus połysk na dekory , jak ogarnę temat to wstawię foty , z góry dzięki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie kolego popielniczkę wysuń i od dołu pociąg i góra ci wyjdzie, a górną to ja wysuwam uchwyt na kubki płaski śrubokręt wsadzam pod listwę i podważam nic nie połamiesz spinka puszcza i ładnie odchodzi robiłem to z 10 razy hehe i nic nie urwałem teraz tak jak ty gdyż dekory zmieniam :P powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie znalazłem tego artykułu rok temu jak u siebie wymieniałem...ale dałem sobie rade i spokojnie trwa to 2h a nie 3;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam wszystko już wyjęte dekory wszystkie , na popielniczce , przy drążku biegów i przy awaryjnych. Zdjąłem też wszystkie uchwyty zamykania drzwi wewnątrz te co się tak przecierają i też będą malowane ale nie wiem czy przed malowaniem nie zdrapać tej warstwy co się ściera (i ewentualnie czym można sprawnie to zrobić) bo wiadomo że będzie matowane i malowane u lakiernika w planach mam dekory przód i drzwi,przy drążku biegów i uchwyty drzwi na ecru raczej połysk a nad radiem przy awaryjnych i popielniczka czarny chyba mat lub połysk pod kolor plastiku radia , jak uważacie bo nie mogę się zdecydować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za instrukcje, dziś już okleiłem 2 tylne dekory czerwonym welurem, może jeszcze uda mi się 2 przednie okleić a w weekend biorę się za listwy przy konsoli i może jeszcze okleję , konsole tam gdzie klimatronik jest i radio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat. Panowie planuję oklejanie ramki holdera do kubków, lusterka i plastiku przy skrzyni biegów stickerbombą, jednak moje dekory też mi nie odpowiadają, co polecacie żeby się nie gryzło ze stickerem, czy może wykleić to także taką folią jaką użyję do drobniejszego obklejania ? No i kwestia poliftu, czy też jest tyle roboty z demontażem dekorów w polifcie ?

Edytowane przez Mayster1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...