Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z odpalaniem


Kamil_Wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Z góry przepraszam jeśli ten typ problemu był wczesniej wałkowany , ale sporo szukałem i niestety nic nie znalazłem co mogłoby mnie naprowadzić na właściwy trop.

silnik generalnie pracuje bardzo ładnie , jednak odpalanie sprawia mu małe problemy - muszę "kręcić" silnik dosłownie o sekundę dłużej niż normalnie aby odpalił. Nie istotne jest to czy silnik jest ciepły czy zimny , czasami jest ok ( 30% odpaleń).

czy ktos z was spotkał się z tego typu problemem?

Z góry dziekuje za pomoc !

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to silnik odpala ,tylko że musisz kręcić 1 sek.dłużej to raczej żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj , wydaje mi sie ze cos jednak jest nie tak. może cos z pompa paliwa? czasami odpali tak jak powinien ,a czasami ta sekundę no może nawet 2 sekundy trzeba dłużej pokręcić. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 21:47_________________________________________________aha , wiem ze to moze nie ten wątek , ale moze jest to jakos powiazane - troszeczke wariuje mi wskaznik paliwa ( zawiesza się na danej wartosci - zarowno dystans do pokonania jak i wskazówka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie chyba trzeba sprawdzić Vagiem ewentualne błędy - podejrzewam błąd sporadyczny braku sygnału z czujnika wałka rozrządu G40 - jeśli się potwierdzi to przede wszystkim spray'em do złącz elektrycznych potraktować wtyczki, zarówno tę od samego czujnika jak i te na wiązkach po drodze do samego ECU.

be9f874e0b50c3f7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz bylo:0 i sprawdz sposob odpalania ze swiatlami komus juz tam to powiedzialem i pomoglo

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_problem_z_uruchomieniem_silnika-t82480.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...