Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca


Placek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem po różnych słowach kluczach i po równych watkach ale nie znalazłem odpowiedzi.

1.Jak organizujecie przestrzeń w avancie, wiadomo że gdy nie ma się zawalonego bagażnika to wszystko lata. Na lewym boku mam firmową siateczkę ale jest tam mało miejsca. Ja mam takie aluminiowe klamry w podłodze do podpięcia siatki z karabińczykami ale nie chce tego robić bo każdorazowe tego odpinanie doprowadzi mnie do szału. Najchętniej kupił bym coś w rodzaju przegród jak w A6 ale do A4 B6 czegoś takiego nie ma. Pomyślałem że może wykorzystać te klamry w podłodze wrzucić składaną skrzynkę na zakupy i docisnąć do któregoś boku czymś w rodzaju linki z haczykami, takiej rozciągalnej jak kiedyś były do przypinania na bagażu. Może macie jakieś patenty na wożone w Avancie pierdoły albo lepiej na zakupy które przerzucacie pod marketem?

2.Widziałem watek o siatkach montowanych na przednich siedzeniach od tyłu i schowkach pod przednie siedzenia – macie może rysunki i wiecie jak i gdzie to dostać?

3.Schowek pasażera, są wątki o jego awaryjności ale nic nie ma o przegrodach. Mianowicie chciał bym zamontować sobie taką poprzeczną półeczkę dzielącą schowek, widziałem takie w przypadku zmieni arki CD ale niestety na allegro nie ma czegoś takiego jak półeczka. Czy musze montować cały nowy schowek (z frontem) , czy np. tylko jego wnętrze a jeśli tak to jak ono się nazywa?

4.Ostatnia rzecz to podmiana schowka na monety – czy jest opcja montażu w jego miejsce uchwytu na kubek mimo że jest węższy od standardowego uchwytu?

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak organizujecie przestrzeń w avancie, [...] aluminiowe klamry w podłodze do podpięcia siatki z karabińczykami ale nie chce tego robić bo każdorazowe tego odpinanie doprowadzi mnie do szału.

Nie prawda. Siatka jest elastyczna. Może być cały czas przypięta. Odginasz ją do góry i po prostu wsuwasz pod nią.

3.Schowek pasażera, [...] Czy musze montować cały nowy schowek (z frontem)

Wystarczy, że wymienisz środek. Do znalezienia na allegro. Drzwiczki przełożysz od obecnego. W wątku nt. pękającego zawiasa znajdziesz instrukcje.

4.Ostatnia rzecz to podmiana schowka na monety – czy jest opcja montażu w jego miejsce uchwytu na kubek mimo że jest węższy od standardowego uchwytu?

Bez problemu możesz zamontować dodatkowy uchwyt na kubek od angielskiej wersji. Raczej nii do dostania na naszym allegro. Poszukaj albo na ebay.co.uk albo nówka z ASO.

Zastanów się jednak czy nie lepiej będzie zmienić środkowy tunel na wersję amerykańską z uchwytami na kubki przy hamulcu ręcznym. O wiele praktyczniejsze i nie ma niebezpieczeństwa że coś Ci pocieknie na navi/radio.

IMG_0012.JPG

Niestety taki tunel do dostania tylko w ASO i pewnie trzeba na niego będzie czekać aż sprowadzą z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy widziałem allegro rozbitą angielską B6 na części, czasami może się trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bagażnika to: wykładzina (z tworzywa) + składana skrzyneczka i wszystko jest na swoim miejscu (mata jest antypoślizgowa).

Wygląd może nie jest rewelacyjny, ale jakże praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze zastosować siatki na rzep przyczepiane na boczki w bagażniku, ja mam u siebie i nie narzekam :good:

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=siatka+na+rzep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowego tunelu nie wymienię bo to spory koszt nie wart 2 kubka:) - skupię się na uchwycie w wersji UK.

Co do siatki - na pewno będę miał skrzynkę i zastanawiam się czy wtedy jest sens mieć siatkę bo skrzynka de facto przykryje w częsci siatkę?

Bardzo ciekawe jest to tworzywo antypoślizogowe, ale nie wyeliminuje latających przyborów do mysia szyb czy płyny do spryskiwacza.

Co do siatki na rzep - widziałem - może to tylko ten przypadek ale rzep strasznie rwał włosie z tapicerki i powstawały takie wyszarpane kwałki.[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 16:22_________________________________________________MALIK

Gdzie jest mowa o tym jak się nazywa to wnętrze schowka , ewentualnie jak je montować - w wątku nt. zawiasu nic nie znalazłem?

Jest jakaś nazwa lub nr. tego angielskiego trzymadełka na kubek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest mowa o tym jak się nazywa to wnętrze schowka , ewentualnie jak je montować - w wątku nt. zawiasu nic nie znalazłem?

Jest jakaś nazwa lub nr. tego angielskiego trzymadełka na kubek ??

W wątku masz napisane jak odpiąć drzwiczki od schowka, jak i jak wykręcić sam schowek. Prosta sprawa. Poszukaj dokładnie. Mi się nie chce. Ty masz w tym interes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Ostatnia rzecz to podmiana schowka na monety – czy jest opcja montażu w jego miejsce uchwytu na kubek mimo że jest węższy od standardowego uchwytu?

Bez problemu możesz zamontować dodatkowy uchwyt na kubek od angielskiej wersji. Raczej nii do dostania na naszym allegro. Poszukaj albo na ebay.co.uk albo nówka z ASO.

Malik jak ty chcesz wsadzić drugi uchwyt na kubek z wersji angielskiej w miejsce wizytownika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Ostatnia rzecz to podmiana schowka na monety – czy jest opcja montażu w jego miejsce uchwytu na kubek mimo że jest węższy od standardowego uchwytu?

Bez problemu możesz zamontować dodatkowy uchwyt na kubek od angielskiej wersji. Raczej nii do dostania na naszym allegro. Poszukaj albo na ebay.co.uk albo nówka z ASO.

Malik jak ty chcesz wsadzić drugi uchwyt na kubek z wersji angielskiej w miejsce wizytownika??

No jak to jak? Wyjmujesz radio/navi. Masz dostęp do wizytownika i klawisza ESP. Usuwasz je i montujesz w to miejsce uchwyt na kubek od anglika który jest dokładnie negatywem kontynentalnego. 10 min roboty. Banalnie proste. Adamoo od nas zrobił coś takiego. Ja wolę moje uchwyty na kubki przy hamulcu ręcznym.

Link do aukcji na ebay.co.uk: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-S4-B7-CUP-HOLDER_W0QQitemZ290328754379QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4398f138cb&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1683%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

Numer części w ASO: 8E2 862 534 K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Ostatnia rzecz to podmiana schowka na monety – czy jest opcja montażu w jego miejsce uchwytu na kubek mimo że jest węższy od standardowego uchwytu?

Bez problemu możesz zamontować dodatkowy uchwyt na kubek od angielskiej wersji. Raczej nii do dostania na naszym allegro. Poszukaj albo na ebay.co.uk albo nówka z ASO.

Malik jak ty chcesz wsadzić drugi uchwyt na kubek z wersji angielskiej w miejsce wizytownika??

No jak to jak? Wyjmujesz radio/navi. Masz dostęp do wizytownika i klawisza ESP. Usuwasz je i montujesz w to miejsce uchwyt na kubek od anglika który jest dokładnie negatywem kontynentalnego. 10 min roboty. Banalnie proste. Adamoo od nas zrobił coś takiego. Ja wolę moje uchwyty na kubki przy hamulcu ręcznym.

Link do aukcji na ebay.co.uk: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-S4-B7-CUP-HOLDER_W0QQitemZ290328754379QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4398f138cb&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12%7C66%3A2%7C39%3A1%7C72%3A1683%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

Numer części w ASO: 8E2 862 534 K

aaaa, czyli zakładasz wariant bez klawisza ESP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, czyli zakładasz wariant bez klawisza ESP

Dokładnie... wystarczy zastanowić się kiedy ostatni raz się go wyłączało i czy w takim razie jest wogóle potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba ten pomysł z odpieciem ESP !

Chcial bym się tylko upewnić jak to zrobić:

1. Wyjęcie radia

2.Odpięcie kabli ESP - tu trzeba odpiąć akku ?

3.Czy nic nie trzeba poszerzać, nowy uchwyt wsuwa się i zatrzaskuje w miejscu starego ESP+monetnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podoba ten pomysł z odpieciem ESP !

Chcial bym się tylko upewnić jak to zrobić:

1. Wyjęcie radia

2.Odpięcie kabli ESP - tu trzeba odpiąć akku ?

3.Czy nic nie trzeba poszerzać, nowy uchwyt wsuwa się i zatrzaskuje w miejscu starego ESP+monetnika ??

Nie wiem czy odpięcie klawisza od wiązki przypadkiem nie wyłącza permanentnie ESP więc lepiej nie ryzykować. Proponuję cały klawisz razem z wiązką schować w przestrzeni za radiem. W ten sposób będzie działał nadal tak jakby był zamontowany.

W przygotowane miejsce wsuwasz i zatrzaskujesz dodatkowy uchwyt na kubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt na kubek w ASO 160zł :polew: :polew:

Tanio. Myślałem, że znacznie więcej. Za tyle chodzą używki na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile może kosztować w ASO taki tunel środkowy pd wersji amerykańskiej? a ile by kosztował nowy do wersji europejskiej. Muszę wymienić swój tunel i zastanawiam się czy nie dołożyć troszkę kasy i mieć taki z USA :). Tylko gdzie tam jest zapalniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na allegro nowy tunel do wersji europejskiej za 420-440 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jednak czy nie lepiej będzie zmienić środkowy tunel na wersję amerykańską z uchwytami na kubki przy hamulcu ręcznym. O wiele praktyczniejsze i nie ma niebezpieczeństwa że coś Ci pocieknie na navi/radio.

IMG_0012.JPG

Niestety taki tunel do dostania tylko w ASO i pewnie trzeba na niego będzie czekać aż sprowadzą z Niemiec.

moze on i jest praktyczniejszy ale startera od RS4 sie w nim nie zamontuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie tam jest zapalniczka?

Są tak na prawdę dwie. Jedna pod podłokietnikiem a druga ukryta w popielniczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja glupi nawet nie wiedzialem o takim tunelu.Kupilem w zeszlym tyg zwykly europejski :wallbash: :wallbash: Cena w ASO 420zl :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...