Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o opinie pytam :)

Sprawa wygląda tak. Maluję moją A4 na kolor którym malował Hawaj swoją A4 czyli czarny bez żadnej perły czy metalika. Autko mam przerobione i wygląda tak jak na foto i zastanawiam się nad wywaleniem listw z drzwi i błotnika lub zrobienia czegoś takiego jak na drugiej focie czyli kupiłem na allegro folię chrom i na razie na próbę bez żadnego odtłuszczania powierzchni itp nakleiłem ją, wyszło to tak na małej listwie z błotnika.

dsc01605v.jpg

p0607091617.jpg

Teraz moje pytanie co o tym sądzicie żeby zrobić całe listwy drzwiowe w chromie bo jak wiadomo obwódek szyb nie idzie dostać a zawsze to na czarnym lakierze będzie się rzucało w oczy, czy jednak będzie to zalatywało wioską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie oszpecisz takim rozwiązaniem swoją niunie, która de facto wygląda całkiem pozytywnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem już z kilkoma fachmanami z forum i tak jak piszecie listwy idą do lasu i buda jest robiona na gładko. Myślę jeszcze nad ciemnymi szybami tylko tymi jasnymi czyli 1 czy jakoś tak, myślicie że będzie to jakoś pasowało, bo do środka idzie skóra mam dwie na oku kremowa lub z passata czarna z czarnym środkiem z alkantry czy czegoś takiego.

Biała:

http://allegro.pl/item658637566_audi_a4_lift_2000r_kaplet_skor_skora_jasna.html#gallery

Czarna (same fotele):

http://allegro.pl/item667207011_vw_passat_b5_sedan_komplet_foteli_skora.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kolor skóry to podejrzewam, że zdania będą podzielone, rzecz gustu.

Ja osobiście nigdy bym nie założył jasnej skóry :gwizdanie:

lekko przyciemnione szybki jak najbardziej polecam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiej czerni pasuje ściemnić szybki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak dobrze pójdzie to jeszcze w lipcu szybki będą ciemne, co do skóry to ja jednak w 90% kupię kremową, nie wiem ale mi się to jakoś podoba w czarnym aucie. Jak wszystko będę miał gotowe to się pochwalę rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki kolor jak chcesz pomalowac (briliant schwarz) czy cos takiego i mam kremowa skore. Jak dla mnie :kox: polaczenie. Na drugi tydzien bede robil fotki po kilku modach :cool1: to zrobie tez z widocznym srodkiem do oblookania jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem co nie do czego to nie do czego... bez sensu sztukowac, poszukaj bialej lub kremowej skóry ale z A4. A co do listewek to nie rob tego... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a co sądzicie o tej skórze z passata? Jak to może pasować do A4 jesli idzie o wygląd w środku?

Daj sobie z tym spokój. eSowa dużo ładniejsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał tą z Paska jeżeli by pasowała ze względu na dwa czynniki zwykła skóra w zime zimna a latem jak się nagrzeje to wiesz szkodzi na męskość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie jak pasek w pakiecie chrom a ten mi sie podoba.Ciekawi mnie jakby wyglądała!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już pomalowane, dzisiaj wiedziałem go po raz pierwszy od 2 tyg i muszę przyznać że efekt kozacki jest, w sobotę polerka i do domciu :naughty:

Co do skóry to jeszcze nie kupiłem ale na 99% będzie to skóra z passata jednak ze względów "zdrowotnych" bo nie mam klimy. Klima w przyszłym roku zostanie zamontowana.

Co do listw to są zlikwidowane a miejsca zaspawane. Dla ciekawskich zrobię jednak ten pakiet chrom i wkleję klilka fot jak wygląda z nimi i bez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...