Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła do jazdy dziennej zamiast świateł mijania


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście już ten artykuł:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/swiatla-dzienne-zamiast-mijania,1333540,415

??

Czyżby zamiast trybu skandynawskiego można było włączyć tryb amerykański?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda :). A tyle się naszukałem, kto mi ten tył włączy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz takie pytanko.. jesli jakies lampy spełniaja ww. normy a nie mają typowej homologacji jako swiatla do jazdy dziennej to czy moge ich uzywac ? chodzi mi o listwy diodowe umieszczone w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOlejny przepis z d*py...Zostawic na mijania i tyle.Najlepsze sa komentarze,ze zarowki sie szybciej koncza i wiecej pradu ciagnie instalacja i wiecej pali samochod. :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa komentarze,ze zarowki sie szybciej koncza i wiecej pradu ciagnie instalacja i wiecej pali samochod. :wallbash

A myślisz, że to nieprawda?

W wypadku pojedynczego auta, to koszt nikły.

Jednak jak sobie przeliczysz na średniej wielkości firmę transportową , posiadającą tylko 100 aut, to zaczyna się nóż w kieszeni otwiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to sa oszczednosci na jednym samochodzie??Wg mnie daje to wieksze bezpieczenstwo.Idac tym tokiem myslenia po co nam pakiet oswietlenie i inne elektryczne urzadzenia niepotrzebnie dzialajace podczas jazdy skoro tylko zwiekszaja nam spalanie i wieksze jest ryzyko przepalenia sie zarowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. Jak to w życiu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Ja w ciężarówce, poza przednimi mam (tylko) 48 żarówek po bokach i z tyłu. Uwierz mi, że wbrew pozorom to niewiele.

W dzień są one całkowicie zbędne i bezużyteczne. Jeżeli prawo pozwoli na zapalanie tylko przednich świateł, to ja jestem jak najbardziej za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem. :hi::good:

Smiesza mnie tylko Ci co uwazaja jazde w dzien na swiatlach za zbedna i powodujaca tylko wieksze zuzycie paliwa oraz czeste wymiany zarowek.TAkie argumenty nie przemawiaja do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...