Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z olejem na bagnecie


danielm21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ... jestem juz tak zaczytany w naszym forum ze niestety nie potrafie odszukać prawidłowej odpowiedzi na moje pytanie... na początku po zakupie samochodu mój mechanik zalał mi mineralnym olejem furkę:/ po przejechaniu 9000 zrobiłem kolejna wymianę i przejechałem może z 3000 i zdecydowałem sie na przejście na mobila 10W/40.. olej zalałem do polowy bagnetu i tak tez było do czasu... teraz jak sprawdzam stan oleju po 3 godz postoju olej spływa po bagnecie taki zadki jakby nie potrafił sie utrzymać... myślę sobie uszczelka pod głowica i woda sie dostaje (silnik sie na niej poci tez)ale wody nie ubywa .. czytając rożne posty zauważyłem ze może lejące wtryski ale nie kopci nic jedynie przez chwilkę po odpaleniu i nie czuć zeby silnik inaczej pracowal... czy przy obecnych tem. możliwe zeby olej tak długo był zadki zeby nie dalo sie sprawdzić ile go jest??rano gdy silnik jest zimny dopiero idzie okreslic ze jest nad min ale dlaczego wcześniej jest taki rzadki??

Jeśli za bardzo namieszlem wybaczcie :embarrassed: ale martwi mnie moja furka bo nie chciałbym jej zajechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli jest rzadki to i tak jest czarny więc łatwo sprawdzić do jakiego stanu na bagnecie sięgał, chyba że miesza Ci się z paliwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...