Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Oświetlenie wnętrza nie gaśnie


tw182

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z oświetleniem wnętrza w mojej b5, a mianowicie lampka nie gaśnie gdy jest ustawiona w pozycji ''otwierania drzwi'', nie zapala mi sie równiez po otwarciu drzwi z kluczyka, czy to cos w module komfortu? gdzie sa krańcowki w przednich drzwiach? moze ktos spotkał sie z podobnym problemem, czytałem starsze watki ale nie znalazłem nic podobnego.

pozdrawiam tomek

--------

znalazłem dzisiaj te pare godzin i powalczyłem ze swiatełkiem, rozwiazałem problem:

uszkodzona byla jedna krańcowka, z 8 zimnych lutów w module komfortu, a takze zwarcie ktorego wczesniej na plytce nie zauwazylem, dodatkowo zaśniedziała kostka i przerwany byl jeden kabelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem.........

Problem dotyczy światła w środku samochodu otóż ostatnio jak dosyć szybko jeździłem po nie zbyt równej drodze zauważyłem ze zaczęło mi się zapalać samo światło w kabinie (tak jak by były otwarte drzwi) i tera się świeci cały czas ....możecie podpowiedzieć gdzie jest jakiś czujnik od drzwi który za to odpowiada?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny problem.........

Problem dotyczy światła w środku samochodu otóż ostatnio jak dosyć szybko jeździłem po nie zbyt równej drodze zauważyłem ze zaczęło mi się zapalać samo światło w kabinie (tak jak by były otwarte drzwi) i tera się świeci cały czas ....możecie podpowiedzieć gdzie jest jakiś czujnik od drzwi który za to odpowiada?????

Krańcówki przednich drzwi do sprawdzenia, znajdują się w zamkach.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t82844.0.html;highlight=kra%C5%84c%C3%B3wki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...