Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

miał ktoś styczność z tymi oponkami? Jak się sprawują? czy faktycznie kleja sie tak jak pisza ludzie? jakieś wady, spotrzeżenia? Chce takie do eSy kupić i jestem prawie pewny o tym ale dodatkowe potwierdzenie badź wyłapanie jakiś rażących sprzeciwów mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo o tych oponach :szukaj: Miałem okazję na nich jeździć i się konkretnie kleją :good: Kuzyn ma takie oponki i podziela moje zdanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktulnie uzywam takich opon i złego słowa na nie nie powiem. Bardzo ciche, precyzyjne i jak narazie bezproblemowe. Co do zużycia to nie powiem bo za krótko je mam, żeby sie wypowiadać ogólnie polecam. Na duzych kałużach jedziesz jak po normalnym asfalcjie. Fajne uczucie jak ludzie w duzym deszczu jadą 80-90km/h a Ty ich wyprzedasz przy 140km/h bez zbytniej brawury i nie masz najmniejszych prblemów z zatrzmaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kleja tak rewelacyjnie jak to ludzie pisza, w quattro oczywiscie bedzie ok, tu w sumie co bys nie zalozyl to bedzie kleic. Zuzywaja sie mega szybko. Na mokrym sa slabe jak dla mnie, na suchym juz duzo lepiej. jak chcesz toyo to r1r albo r888 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kleja tak rewelacyjnie jak to ludzie pisza, w quattro oczywiscie bedzie ok, tu w sumie co bys nie zalozyl to bedzie kleic. Zuzywaja sie mega szybko. Na mokrym sa slabe jak dla mnie, na suchym juz duzo lepiej. jak chcesz toyo to r1r albo r888 :)

R888 do codziennego użytku ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co ty mówisz? jeździłeś na r888 w deszcz? bo z twojej opini wynika, ze NIE.

Homologacje to ona ma drogowa, ale do codziennego uzytku sie nie nadaje, potwierdza to sam producent nie dajac na r888 normalnej gwarancji,

bo opona przeznaczona jest do typowo wyczynowej jazdy.

co do t1r to oponka naprawdę dobra , jedyna jej wada jest bardzo szybkie zużywanie się,

przez to ze jest bardzo miękka. W sprawie t1r pisz do mnie, co do cen to akurat mam najlepsze w Polsce ceny toyo, szczególnie dla forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak wydaje że R888 bardziej na tor pasuje niż do normalnego uzytku. Wjedziesz taką oponą w nieutwardzoną drogę po deszczu i nie wyjedziesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiniak a czy Ty przypadkiem nie jeździłeś R888 w Q ? osobiście nie używałem tej oponki. Nie lubię się także opierać na opiniach znajomych, znajomych jak to się mówi, aczkolwiek słyszałem, że R888 ośka i solidny deszcz = lepiej abyś miał spore umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam takiej opony w fiacie marea na kole 17cali, pięknie się trzyma na zakrętach, ale ma jeden minus, dość szybko się zużywa.... (przynajmniej takie mam odczucie w stosunku do plastikowego durun sport :sick3: jakie miałem wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś mi umknęło, że pisałeś iż były docinane... sam widzisz, co to za opony, że trzeba je docinać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...