Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit


globalmutant

Rekomendowane odpowiedzi

sam nie wiem, w sumie tragedii nie ma, najgorzej to nie wyglada, ale brakuje temu autu "czegos" w sumie gdyby to nie byl automat,a chcialbym miec sedana to pomyslalbym o tym egzemplarzu i potem rozkminial jak je ulepszyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tuning to jeszcze nic, u mnie po mieście jeździ srebrna A4 B5, tył ma ori z lampami z PRZED liftu, rejestracja przeniesiona na zderzak a na przodzie duuży grill z B7, lampy z B7 czywiście ringi :decayed: i tuningowane progi za 60 zł z allegro - czyste pośmiewisko, no i nie wspomne o jego audio, jeździ chłopak z szybami otwartymi a za nim słychać tylko wysokotonówki :polew: :polew: :polew:

nie no ludzie mają fantazję, gdyby ten z allegro wrzucił tam jakieś fajne 18'' i dodał cały kit czyli przód był by tak samo nisko jak tył i progi to moooże jakoś by to wyglądało, ale tak to jednym słowem DUPIATE

aha no i poczekajmy na wypowiedzi naszych forumowych szpeców od tuningu a jest ich paru :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 ma samo z siebie super wygląd więc nie rozumiem takich zmian :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd on tyle kuni wzial w tym silniku? ten grill tyle dał ? :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to chyba nie ten wątek na takie tematy :gwizdanie: chyba ze to furka założyciela wątku :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej mrówkojadów się pojawia :polew: Będzie lans na wsialbo na mieście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Ty sie radzisz w sprawie kupna czy jak ?? :mysli: Bo troszke nie ten dzial jesli Myslisz o kupnie takiego wynalazku :polew:

Pamietam jak Moj Ojciec kupil kiedys czeski motor z pedalami podobnie wygladal bo tez byl wynalazkiem.. :polew:

A tak powaznie rzecz gusty mi sie osobiscie nie podoba albo B5 albo B7 taki mix to dorby jest w Orange :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie złe miejsce na zapytanie tego typu. I nie mam na myśli działu, mam na myśli całe forum. Bo na tym forum tego typu mody po prostu nie przechodzą (wiem z doświadczenia) :)

Jeżeli się TOBIE podoba, to bierz śmiało, bo to jest najważniejsze, a nie opinia innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 to B5 a B7 to B7 a to, to co to jest? :thumbdown:

rozumiem, że są gusta i o nich się nie dyskutuję ale są też bezguścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie złe miejsce na zapytanie tego typu. I nie mam na myśli działu, mam na myśli całe forum. Bo na tym forum tego typu mody po prostu nie przechodzą (wiem z doświadczenia) :)

Jeżeli się TOBIE podoba, to bierz śmiało, bo to jest najważniejsze, a nie opinia innych.

Nie do końca. Chodzi o całokształt projektu, żeby był zrobiony ze smakiem. A w przypadku single frame ciężko dobrać resztę żeby pasowała do niego. W konsekwencji wychodzi taki składak i przedni zderzak pasuje do reszty jak pies do jeża :decayed: Pomijam jakość takich zderzaków która jest :thumbdown: Na potwierdzenie tego: na forum są samochody zrobione trochę inaczej niż nakazuje "forumowy szablon" a zostały przyjęte pozytywnie bo całość pasuje do siebie i ma swój styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to jest furka kogoś z klubu ale na pewno kiedyś już ta furka była na forum....

Powiem wam że przez pierwsze parę minut też chciałem takie dziwadło ale na szczęście ktoś odwalił tutaj totalny kaszan i nie pasuje to do B5 zwłaszcza sedana :sick3: Dla mnie jest to totalne bezguście :confused4:

Hitem byłoby to gdyby wszystko ładnie się zgrywało a tak to KICZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...