Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu


olek4505

Rekomendowane odpowiedzi

A domykanie szyb działało Ci wcześniej? Nie wszystkie wozy wyposażono w ten "luksus" ;) Opcja potrafi też wypaść przy odłączeniu aku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a możecie napisać co daje ten moduł komfortu bo nie wiem czy mam. Domykanie szyb mam z pilota

domykanie,central,alarm-to podstawowe elementy komfortu-potem juz dedatki,jak zamykanie kufra,po okreslonej predkosci,zamykanie centrala po okreslonej predkosci,blysniecie kirunkami lub klakson przy zamykaniu centrala-jeszcze kilka by sie znalazlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wyhodzi ze mam ten modul poniewaz centralny zamyka sie mi powyzej 15km/h oraz szyby moge zamknac z pilota. A co z alarmem?

alarm nie zawsze byl w standardzie-jesli masz przycisk na slupku ,kolo fotela kierowcy-masz alarm fabryczny-ten przycisk jest do dezaktywacji czujnikow wewnetrznych-jak zostawiasz kota,czy swinke morska w aucie :tongue4::wink4: alarm sie nie rozwyje podczas skokow zwierzecia w aucie... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest mozliwosc aby ustawic wagiem tak aby przy zamknieciu centralnego bylo jakies pikniecie klaksonem albo cos w tym stylu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow widzę ze się nie dowiem co z tym modułem czy idzie go w końcu jakoś naprawić czy nie tylko jakieś głupie pytania do czego on jest jak by było trudno założyć własny temat i wypytać się do czego to jest i jak działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow widzę ze się nie dowiem co z tym modułem czy idzie go w końcu jakoś naprawić czy nie tylko jakieś głupie pytania do czego on jest jak by było trudno założyć własny temat i wypytać się do czego to jest i jak działa

Moduł komfortu to nie przekładnia zębata a elektroniczne ustrojstwo i nikt nie da Ci odpowiedzi czy się da naprawić. Jeśli się spalił to nie bardzo można go rozebrać i naprawić bo to tak jak byś chciał procesor od PC-ta naprawić. Jeśli chodzi o Twoje domykanie szyb to może funkcja wypadła Ci po jakimś zaniku napięcia i wystarczy tylko użyć WAG-a i przeprogramować go a wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1995 r. nie ma w A4 diagnozy centralnego zamka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto chodzi ze vag nie chce się z nim połączyć

A czy kiedykolwiek Ci się łączył z modułem komfortu? Coś mi się przypomina, że u brata w a4-ce z chyba z 98 lub 99 roku nie połączy sie modułem komfortu. Może podobna sytuacja jest u Ciebie?! Może te modele nie mają takowego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 nie polaczysz sie z modolem komfortu-bo jest on zintegrowany z modolem centralnego zamka-nie ma mozliwosci wejscia w sterownik modolu komfortu w B5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano... od wczoraj mam pewien problem, podłaczalem radio do auta no i niefartownie dwa kabelki spotkały sie ze soba i zrobila sie mini zwara, myslalem ze strzeli bezpiecznik od radia. jednak wsyztsko dziala. Nie działa jednak centarlny z pilota, domykanie szyb z pilota i zamykanie drzwi od srodka... wyglada to na moduł komfortu...:( co poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w B5 mialem identyczna sytuacje-radio ,zwara i alarm mi nie dzialal,ja zamknalem auto kluczem od zewnatrz i otworzylem klamka-przez otwarte okno-potem zamknalem ponownie i alarm sie uzbroil normalnie-tylko ja w B5 nie mialem pilota-ale zobacz jakie masz kodowanie w Centralnym,moze przy zwarciu "wypadlo" kodowanie pilotow-takie rzeczy sie zdazaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...