Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problemy z klimatyzacją


killer2000

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANKO MAM TAKIE PYTANKO CZY DA SIE OBEJSĆ KLIMATRONIK I JAKOS MANUALNIE ZAŁACZYC KLIME WSZYSTKO MI DZIAŁA ZA WYJATKIEM WŁĄCZANIA KLIMY TZN ZAPALA SIE SNIEZKA ALE ZIMNO NIE LECI KLIMA JEST NABITA KTOS MA JAKIES POMYSŁY Z GORY DZIEKI

piszemy bez Caps Locka !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno nie leci bo mozesz miec zapchany filterek w rurce aluminowej kolo zaworkow kolo podszybia. koszt filterka to max 10 zl . ze u mnie nie byl mocno zasufiony to ladnie go wyczyscilem a jutro lece naprawiac przewody przy sprezarce i ma mi ladnie mrozic... :rolleyes: i nie pisz prosze z CAPS LOCKIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie pisz z capslockiem. Jeżeli nie załącza się kompresor, a rozumiem ze tak jest to musi być jakaś przyczyna, np padnięte sprzęgiełko sprężarki, przepalony bezpiecznik, uszkodzony przekaźnik lub przewody. Nie ma to związku z zapchanym dławikiem. Potrzebny jest dobry elektryk, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej to :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz pojade do elektryka pozdro[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________wymieniłem panel klimy poniewaz we wczesniejszym nawiewy nie działały z nowym panelem nawiewy działaja ale klima sie nie załacza stad pytanie czy da sie jakos manualnie załaczyc klime pozdro aha numer klimy jest prawie taki sam roznica stary był 8do a nowy 8lo koncowy numerek sie zgadza w obu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowym panelu klimy trzeba zrobić kodowanie sterownika, bo jak będzie niepoprawne, to nie załączy sprężarki. Przypadek testowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk Ci wymienił panel klimy, zakoduje go i sprzeda go następnemu, który przyjedzie z takim problemem.

Ja też tak miałem, padł mi sterownik w zimę i nie puszczał ciepłego powietrza. Zjeździłem elektryków i każdy chciał mi sprzedać panel. Dopiero kolega szogun0 mi pomógł. Podał mi kod.

Podpiąłem Vaga, wpisałem kod, zrobiłem basic settings i klima ożyła. Od tej pory co rok mi klimatronik pada i ja co rok go koduje i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko czy znacie jakiegos specjaliste elektryka co mogł by ten sterownik klimy zakodowac i czy ta klima sie nie załacza bo numerek seryjny klimy jest ciut inny j/w z łodzi ten spec najlepjej albo oklic dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...