Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wskaznik paliwa szaleje


audi2028

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktos miał juz taki problem ze wskaznikiem paliwa????Jadac po normalnej drodze (tzn w miescie poza miastem) wszystko oki ale jak rusze na autostrade to przy spokojnej jezdzie wskaznik paliwa opada,miałem taki przypadek ze mi opadło do zera zapaliła sie rezerwa i autko zgasło.Okazało sie ze przepalił sie bezpiecznik z pompy paliwa.Gdzie szukac przyczyny???!!! :wallbash::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kiedyś z takim przypadkiem że na wskutek nieprawidłowego działania zaworu na zbiorniku z węglem aktywnym dochodziło do wytwarzania znacznego podciśnienia w zbiorniku. W efekcie takiego stanu rzeczy pompa paliwa wraz z całym koszem i dnem zbiornika wędrowała do góry i dochodziło do zwarcia i przepalania zbiornika. Sprwadź czy w sytuacji gdy pojeździsz z odkręconym korkiem wlewu paliwa problem dalej występuje - jeśli nie to rozwiązanie gotowe :hi:

Witam czy ktos miał juz taki problem ze wskaznikiem paliwa????Jadac po normalnej drodze (tzn w miescie poza miastem) wszystko oki ale jak rusze na autostrade to przy spokojnej jezdzie wskaznik paliwa opada,miałem taki przypadek ze mi opadło do zera zapaliła sie rezerwa i autko zgasło.Okazało sie ze przepalił sie bezpiecznik z pompy paliwa.Gdzie szukac przyczyny???!!! :wallbash::hi:

[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 00:25_________________________________________________oczywiście chodziło o przepalanie bezpiecznika a nie zbiornika.... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...