Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Wymiana wahaczy


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis mechanik zdiagnozowal samochod powiedzial ze mam do wymiany wszystkie 6 wachaczy (sam przod) powiedzial ze koszta tego to 2000zl wachacze +500zl robota czy aby nie przesadzil 2500zl? bardzo duza kwota

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item678419257_wahacze_febi_zestaw_audi_a4_a6_a8_passat_b5_superb.html znalazlem tutaj takie akurat z mojego miasta wdodatku tam jest 8 a ja potrzebuje tylko 6 :)

Wymień cały zawias czyli 8 wahaczy a nie 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi może wyskoczyć ci sworzeń i koło może doprowadzić do uszkodzeń innych elementów ponadto tracisz kontrolę nad autem tak więc nie zwlekaj z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jka wymianialem to mialem ograniczony budzet bo zlozylo sie za duzo wydatkow na raz a ze grozilo odpadniecie kola to kupilem zestaw z allegro za 570zl formy MG mialy byc master sporty ale czekalem 3tyg i nadal nie bylo wiec wzielem jakies inne jakie miali na magazynie. wymienilem wszytsko sam i ustawienie zbieznosci 50zl wszytsko wyszlo mnie razem 620zl cale zawieszenie z przodu puki co 4tys zrobione i wszytsko gra mam nadzieje ze te 15tys wytrzyma pozniej zapakuje jakies lepsze wahacze. wiec w 2 tys napewno powinienes sie zmiescic a 500zl za robocizne?? :shocked: najdrozej jak znalazlem w bialym to bylo 300zl wiec nie wiem co to za mechanik chyba w aso??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.

Ja jak wymieniałem komplet zawieszenia przód, to płaciłem za wahacze 550 (MS) a za wymianę 200.

Zmień mechanika i przypilnuj tego nowego aby skręcał wahacze w ich pozycji roboczej, bo te barany z reguły coś gdzieś słyszały, ale tego nie robią jak się nie przyczepisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo tak wstepnie bo mechanik "znajomy" okazalo sie jaki wielki znajomy z niego dzis bylem u dobrego i chwalonego mechanika krzyknol 700 +robota razem z geometria[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 21:21_________________________________________________A co do poprzedniego to nie wiem czemu wymienil tylko 6 wahaczy zamiast odrazu wszystkich 8[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 21:26_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.

Ja jak wymieniałem komplet zawieszenia przód, to płaciłem za wahacze 550 (MS) a za wymianę 200.

Zmień mechanika i przypilnuj tego nowego aby skręcał wahacze w ich pozycji roboczej, bo te barany z reguły coś gdzieś słyszały, ale tego nie robią jak się nie przyczepisz.

dlatego wolalalem wymienic samemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym wymienił sam jakby nie było poniżej zera na termometrze :cool1:

Ale cóż pech chciał ze zawiecha padła w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oststni piątek wymieniałem u mechanika 2 górne wahacze z prawej strony.Byly kompletnie wybite.dodam że rok temu były wymienione.Oszczędzam auto ,jeżdzę ostrożnie,rocznie okolo 8000km.tak ze nie z mojej winy się uszkodziły.Przestrzegam przed tanimi z allegro,lub zamiennikami tanimi ze sklepow motoryzacyjnych,bo i tak długo nie wytrzymaja.Nie wierze ze te za 600zł z allegro są wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oststni piątek wymieniałem u mechanika 2 górne wahacze z prawej strony.Byly kompletnie wybite.dodam że rok temu były wymienione.Oszczędzam auto ,jeżdzę ostrożnie,rocznie okolo 8000km.tak ze nie z mojej winy się uszkodziły.Przestrzegam przed tanimi z allegro,lub zamiennikami tanimi ze sklepow motoryzacyjnych,bo i tak długo nie wytrzymaja.Nie wierze ze te za 600zł z allegro są wytrzymałe.

a jakiej firmy kupowales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję LEMFORDER, ostatecznie FEBI

ja wlasnie tez slyszalem ze lem ori pozniej dlugo nic :) febi itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję LEMFORDER, ostatecznie FEBI

ja wlasnie tez slyszalem ze lem ori pozniej dlugo nic :) febi itd

To jest sprawdzone. Myśę, że jak ktoś jeździ po drodze w stylu kamienia łupanego to nawet super produkt za długa nie wytrzyma, ale na pewno dlużej niż chińszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że dowiem się w tym wątku jak to wymienić. Hmy, a może po krótce ktoś opisze jak z tym się obchodzić, jakieś schemaciki może.

PS Jak to z tymi cenami jest ja teraz będę płacił za MS 700 zł (o ile będą, bo coś dostawa nie dochodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...