Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Niedziałająca klamka, jak otworzyć drzwi ?


darkoski2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow, mam zagatke kolezance w a6 popsula sie klamka i niedarady otworzyc przednich drzwi ani od wewnatrz ani od zewnatrz, a na dodatek niechodzi szyba. heh i tu moje pytanie jak otworzyc drzwi? jak by ktos wiedzial prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czeka cię demontaż tapicerki przy zamkniętych drzwiach aby dostać się do zamka.Można do tej operacji odkręcić drzwi z zawiasów aby je odchylić co poprawia trochę dostęp ale zamek do rygla będzie trzymał dalej. Łatwo nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to pomoze, mialem podobnie w Golfie 4 zony. Zamek centralny slychac bylo jak otwiera wszystkie drzwi, natomiast tylne prawe nie odryglowalo pomimo wlasnie, ze bylo slychac jak pracuje.

Czynnosc:

W czasie otwierania/odblokowania, a w zasadzie ulamek sekundy po tym jak nacisniesz przycisk na pilocie pociagnij za klamke zwen. (chodzi o "zlapanie" odpowiedniego momentu gdy zamek odblokowuje). Powtarzaj czynnosc kilkakrotnie bo nie udalo sie to odrazu. Za kazdym razem gdy sie nie uda zamknij i otorz ponownie ciagnac klamke.

Nie wiem jak w Audi ale w Golfie jest taki wysiegnik (drut) popychajacy czy ciagnacy mechanizm odblokowujacy i on wlasnie nie wystarczajaco przesuwal sie w okreslone polozenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sciagniecie tapicerki przy zamknietych drzwiach jest prawie niemozliwa, tak, azeby jej nie uszkodzic bo trzeba pamietac ze sa 2 srubki pobokach. a co do sciagniecia drzwi to chyba trzeba bedzie zdemontowac nadkole by dostac sie do zawiasu. poprobuje metode kol. Muskel1 albo co przyszlo mi do glowy to wsadzic cos miedzy szybe a uszczelke i poprubowac podwazyc. jak by ktos mial jakis pomysl to piszcie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem jak zdjąć tapicerkę na zamkniętych drzwiach, dodam że to drzwi przednie od strony pasażera, nie działa również el. ustawianie lusterka też po tej stronie, el. szyby z przodu po obu stronach oraz lampki w drzwiach, które powinny się świecić po otwarciu drzwi. Co tu zrobić? przekombinowałem wiele sposobów, robiłem z dwadzieścia podejść do tych drzwi, i zawsze ten sam efekt "porażka", dodam że nie chciałbym niszczyć tapicerki (jest w skórze, i drogie jak cholera, na allegro). Pomóżcie, jak ktoś coś wie na ten temat. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...