Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jaką kupić nawigacje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar kupić nawigacje prosze o doradzenie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić zabudowę to RNS-E

Jeśli jakies osobne urządzenie to LARK 43.1 :good: Teraz kosztuje około 300 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BECKERa i uwazam ze jest duzo lepsza od tom toma...

pozdrowienia...

Ja z kolei miałem Beckera, a teraz mam TomTom'a i mam odmienne zdanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o jaką nawigację chodzi? ori czy nie? Jak ori to chyba nie masz zbytniego wyboru - RNS-e (bo BNS chyba nie jest opłacalne w rezaniu).

Jeżeli chodzi o nawigację (PNA) to główny czynnik to mapy (jak interesuje Cię najbardziej Polska to wg mnie Automapa) jak drogi Europy - TomTom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na starym telefonie miałem Automape i bardzo sobie ją chwaliłem. Na nowym telefonie mam nawigację Sygic, bo tylko ona jest na iPhone'a dostępna i muszę powiedzieć, że bardziej mi się podoba od Automapy. Jeżeli chodzi o dokładność map w poszczególnych nawigacjach to zdecydowana większość ma mapy Tele Atlas, więc nie powinno być znaczących różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam w aucie nawigacji na nokii 6120C. Jest na niej garmin XT mobile i mapy projetku UMP, poza tym mapy google i nokia maps oraz czasami tomtom mobile.

Także mogę powiedzieć że mam nawigację w kieszeni... i mi jej z auta nie ukradną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o jaką nawigację chodzi? ori czy nie? Jak ori to chyba nie masz zbytniego wyboru - RNS-e (bo BNS chyba nie jest opłacalne w rezaniu).

Jeżeli chodzi o nawigację (PNA) to główny czynnik to mapy (jak interesuje Cię najbardziej Polska to wg mnie Automapa) jak drogi Europy - TomTom

Mam zamiar kupić navi nie ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz wydac na nawigacje?? po jakich krajach chcesz jezdzic ?? i czego oczekujesz od nawigacji np.jakis dodatkowych opcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem dla rodziców za małe pieniądze nawigację SmartGPS SG320 z MapąMap (PL) - 214,50 zł do tego dokupiłem kartę SD 2GB - 30 zł żeby wgrać AutoMapę. Po odblokowaniu urządzenia można zainstalować co się chce...

Działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz wydac na nawigacje?? po jakich krajach chcesz jezdzic ?? i czego oczekujesz od nawigacji np.jakis dodatkowych opcji??

Tak około 600zl.Oczekuje dobrej mapy polski więc pewnie automapa była by dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w sprzedazy lark mark 5 cali z transmiterem fm... tylko do czego on sluzy jeszcze nie wiem :) Czy mp3'ki z navi slychac w radiu po ustawieniu czestotliwosci czy komunikaty i nici z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten dokladnie model http://gps24.pl/garmin-nuvi-255w--wyprzedaz-p-25406.html i jeszcze mnie nie zawiodl ale najlepiej skocz do media marktu i pobaw sie kilkoma modelami i zobaczysz ktory najbardziej ci lezy w obsludze a na necie mozesz sprawdzic pokrycie mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...