Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana małej nawigacji na RNS-e


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

jak w temacie, czy Waszym zdaniem gra jest warta swieczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Waszym zdaniem gra jest warta swieczki ?

uwierz mi że gra jak najbardziej warta świeczki tylko troszeczkę przy tym roboty jest, ale później się odwdzięczy tobie RNS-E :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, czy Waszym zdaniem gra jest warta swieczki ?

Chyba zdajesz sobie sprawę, że zadałeś dość ogólne pytanie...

To chyba zależy czego oczekujesz po rns-e... Bo dla jednego może być warto, a dla innego nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jak w temacie, czy Waszym zdaniem gra jest warta swieczki ?

To tak jak lizać loda przez szybe lub lizać na żywo

RNS-E znajdziesz na aukcjach od 1400zł kosz 2 DIN 200zł antena GPS 30zł adapter 80zł

przejściówka do wtyczki antenowej chyba 40zł

i masz kolego wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak lizać loda przez szybe lub lizać na żywo

RNS-E znajdziesz na aukcjach od 1400zł kosz 2 DIN 200zł antena GPS 30zł adapter 80zł

przejściówka do wtyczki antenowej chyba 40zł

i masz kolego wszystko :)

tzn. że nie moge wykorzystac obecnej anteny GPS ? kosz 2 din mam w tej chwili wiec jego zakup odpada. Co z panelem sterowania nawigacja który mam obecnie przy podłokietniku ?

Pytam sie gdyż obecna nawigacja w sumie sie sprawdza. Na daną chwilę moge jednoczesnie słuchac płyty CD (symphonyII z wbudowana zmieniarka) i korzystać z nawigacji. W przypadku instalacji RNS-e zostaje mi albo jedno albo drugie albo dodatkowy zakup zmieniarki. Na plus RNS-e przemawia wygląd plus możliwość odtworzania mp3 i byc moze wieksze możliwosci jesli chodzi o podlaczenie tel. przez bluetooth. Z drugiej strony nie zawsze parkuje na strzezonych parkingach wiec wyglad RNS-e moze przyciagnac również amatorów cudzej własnosci :confused4:

Najbardziej zalezy mi na opinii osób, które zmieniły mała navi na duza i mogą w pałni docenić zalety i wady ( brak polskiego lektora ?). Ja niestety nie miałem mozliwosci bawic sie RNS-e wiec mam tyle pojecia ile na forum zdazyłem poczytac.

Gdybym wczesniej nie posiadał wbudowanej navi to pewnikiem przez mysl by mi nie przeszło nic innego jak zakup RNS-e :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja zmieniałem z DX na RNS-e.

Elementy jakie były mi potrzebne to:

RNS-E (musisz kupić)

Kosz 2DIN (Ty nie musisz )

Klimatronik pod RNS-E (Ty nie musisz skoro masz radio 2DIN)

Adapter (musisz kupić)

Przejsciowka (musisz kupić)

Antena GPS (musisz kupic)

co do panelu sterowania to wywalał błąd ... ja go po prostu wyciągnąłem i odpiąłem wiązkę kabli ... i go z powrotem wsadziłem ... jest bezużyteczny [ mogę sprzedać komuś komu się przyda ] ... możesz w to miejsce znaleźć sobie schowek np. na paczkę fajek :D

Przy nawigacji RNS-E też możesz mieć włączoną nawigowaną trasę i słuchać muzyki, bądź z karty SD [ nie SDHC ], bądź ze zmieniarki jeśli zakupisz.

Co do lektora ... jeśli jadę sam, to mam włączonego lektora po English, jeśli jadę z innymi to go poprostu wyłączam i skupiam się na FISie bądź mapie na wyświetlaczu.

Będziesz potrzebował więcej info ... wal na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja zmienilem na RNS E z malej nawigacji :good: co chcesz wiedziec to pisz na PW...ZRESZTA KOLEDZY WSZYSTKO OPISALI CO I JAK :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...