Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wtyczka koło filtra kabinowego ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po myciu auta zagladnalem sobie do filtra od klimy i tak patrze a tam z boku tej skrzynki z lewej strony lezy jakas wtyczka, ktora idzie do jakies "kostki" a ta kostka do taśmy która wychodzi jakby z szyby ..... Co to moze byc ?? Pozniej wrzuce fotke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

Też mnie się tak sojarzyło ale zapodaj fotę to będziemy mogli potwierdzic bądż nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są

Może masz grzaną przednią szybę? Ja mam luźną kostkę na podszybiu nad obudową filtra kabinowego i jest to właśnie grzana szyba :)

To są grzane przednie szyby w A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie zdziwienie?

Skoro gówniany Ford ma to czemu :audi: miałoby nie mieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzana szyba[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________A masz fioletową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzana szyba[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________A masz fioletową?

No jest taka poswiata fioletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wg mnie to grzanie szybki na einhundert % :naughty:

No ok ale do czego ta wtyczka bo ona nie jest nigdzie podlaczona, i gdzie wlacza ta grzana szybe ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno miałeś zmienianą przednia szybę przez szkopa? Wiem, że były grzane przednie szyby...

Zobacz z którego roku jest...

Kiedyś Patrox znajdując taką wtyczkę u mnie powiedział, że to grzanie i takiej wersji się 3mam...

Niech ktoś mnie poprawi jak to coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno miałeś zmienianą przednia szybę przez szkopa? Wiem, że były grzane przednie szyby...

Zobacz z którego roku jest...

Kiedyś Patrox znajdując taką wtyczkę u mnie powiedział, że to grzanie i takiej wersji się 3mam...

Niech ktoś mnie poprawi jak to coś innego...

Możliwe ze byla zmieniana, szkoda bo bym podlaczyl :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj schematów elektrycznych :P[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 09:43_________________________________________________Najlepiej by to podłączyć pod grzanie tylnej szyby/lusterek.

Ale pewnie nie da się bezpośrednio...

Tu by się musieli wypowiedzieć elektrycy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie zdziwienie?

Skoro gówniany Ford ma to czemu :audi: miałoby nie mieć :naughty:

A widziałeś to kiedyś na własne oczy ? - ja nie widziałem nigdy audi z podgrzewaną szyba tak jak w fordzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskaro, wejdź na www.google.pl i wpisz sobie "podgrzewana szyba a4"...

To, że w Audi nie widać tych wieśniackich pasków na szybie, nie oznacza, że nie ma grzanej szyby... Ale tak jak mówię - ja nie mam 100% pewności czy to grzanie, czy nie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskaro, wejdź na www.google.pl i wpisz sobie "podgrzewana szyba a4"...

To, że w Audi nie widać tych wieśniackich pasków na szybie, nie oznacza, że nie ma grzanej szyby... Ale tak jak mówię - ja nie mam 100% pewności czy to grzanie, czy nie.

Pzdr

A moze chodzi o podgrzewane miejsce gdzie leżą przednie wycieraczki - cos takiego widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...