Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siema ! :)

Jestem tutaj nowy i planuje w przyszlosci kupic A4 B5 ! Tylko szukam opinii na temat tego auta i czy nie wpakuje sie w koszty. Diabelnie mi sie podoba ! Ale slyszalem ze trwalosc zawiechy to tragedia a mieszkam na takim zadupiu ze droga dojazdowa to kratery :( Czas poczytac ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1,5 miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.6 V6 150PS 1996r w sedanie.Kolor auta granatowy,wyposazenie: 2xairbag,wspomaganie,klima,podgrzewane fotele,abs,asr,radio fabryczne - kaseta,felgi AEZ 17'.Auto sprowadzone z Niemiec,w momencie kupna byl udokumentowany przebieg 178 000km.Juz od jakiegos czasu nosilem sie z zamiarem kupna tego auta tylko troche czasu zabralo mi znalezienie odpowiedniego dla mnie modelu.Wybralem Audi ze wzgledu na elegancje i luksus,auto jest mniej krzykliwe z wygladu od innych marek z tej "gornej" polki ale wlasnie o to mi chodzilo bo nie traci nic na uroku a nawet przyciaga wzrok i budzi respekt.Nie bede pisal o wykonczeniu wnetrza bo kazdy z tego forum jest swiadomy ze ta marka jest w tej kategorii mistrzem.Wybralem ten silnik poniewaz nie chcialem zeby byl wyzylowany,wiadomo przy tej pojemnosci silnika nie trzeba tak cisnac pedalu gazu zeby "jechal".Straszyli mnie na poczatku spalaniem ale jak sie okazalo to bylo tylko powtarznie dziwnych plot bo mimo sporej pojemnosci silnika i ukladu V autko na trasie wcale duzo nie pali.W miescie da sie wytrzymac ;).Mam 23 lata i mieszkam w Olsztynie woj Warminsko-Mazurskie.Pozdrawiam wszystkich milosnikow tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie pasjonatów modelu AUDI A4 , mam nadzieje że dowiem się ciekawych rzeczy na temat tej marki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...