[B5 AFN] Zmieniarka 6CD przerywa - dziwne przerywane piski
0

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu jak wymienilem sobie zmieniarke mam problemy ze sluchaniem plyt, poniewaz czasami mi przerywa :(

Mysle, ze powodem moze byc to ze zmieniarka ma ustawienia do pionowego i poziomego dzialania, a moja jest zamontowana w poziomie a ustawiona jest na pion.

Wymontowalem ja z bryczki i nie wiem jak przestawic jej ta pozycje :mysli:

Sa tam takie 4 dziury po jednej i po drugiej stronie i na dwoch z nich sa oznaczenia H i V, ale za cholere nie moglem wpasc na to jak to przestawic, to nie sa sruby tylko jakies bolce i dlatego nie wiem jak sie do tego zabrac... mial ktos juz taki problem i go rozwiazal ??

A druga sprawa to pikanie od czasu do czasu w radiu Delta CC, niezaleznie czy jest na radio czy CD od czasu do czasu wycisza sie radio i sa tylko przerywane piski, zadnych bledow na fisie, zadnych komunikatow. Co to moze byc... :mysli:

Myslalem ze jakies ostrzeganie przed pojazdami uprzywilejowanymi albo jakimis punktami, ale zadnych karetek, strazy czy policji nie widzialem w poblizu gdy mi sie wlaczylo to pikanie...

Coz to jest ??[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 12:43_________________________________________________Dodam jeszcze fotki...

Niestety brakuje mi odpowiedniego srubokreta, zeby odkrecic widoczne sruby... :wallbash:

Ale chyba trzeba je odkrecic... tak sadze...

Na pierwszej focie pozycja zmieniarki w aucie, na drugim i trzecim fotki tych regulacji... pion-poziom

76d175bc5d4dd3b8m.jpg

70de3ca50499a2fcm.jpg

32c0c1cabfcb8426m.jpg

Nie za bardzo widac na tych fotach ale jest ustawione na V-Vertical czyli pion :(

Jeszcze jedno zdjecie, na nim wszystko widac wyraznie....

e8f58db815a331c4m.jpg[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 13:17_________________________________________________Odkleilem te czarne i przestawilem na Horizontal, mam nadzieje ze nie bedzie przerywala juz, ide montowac... :decayed:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 13:42_________________________________________________Zalozylem, wyglada na to ze jest oki, jak narazie nie przerywa... :gwizdanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi