Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego SEB-A4.....ty masz inne postojówki, bo nie masz ksenonów - masz postoje typu W5W a przy ksenonach jest H6W !!!

Takie LEDowe zamiennki zarówek W5W są w sprzedaży ale nie ma zamienników LED dla H6W...

Byc może że FIS nie kontroluje żarówek w Twoim aucie... wyjmij jedną i i zobaczysz czy cos pokaże.

U mnie jak sie przepaliła od razu był komunikat.... więc u mnie kontroluje i musze jakoś dopasować LED żeby Fis nie alarmował...

Takie rozwiązanie nie ma zastosowania w autach z ksenonami....niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a umnie bedzie tak samo ?? Mam ksenonki , teraz 8000K i postojowki i dlugie to az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh.

Co do mnie zalozyc ?? Moge troche potestowac :P Tylko zeby tej zolci nie bylo bo normalnie wstyd hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_MAX

bo normalnie wstyd hehehe

Mad_MAX wstyd to kraść i dać się złapać... :polew: no na pewno nie polecam BLUE VISION bo to kupa na MAXA !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh

U mnie mocz po 10 piwach jest biały niczym dioda led :decayed:

zamowilem wlasnie na allegro takie diody:

http://moto.allegro.pl/item239160873__postojowki_led_w5w_super_flux_od_xtreme_led_s_.html

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Nie powinien, bo masz B5 przecież... Dużo B5 już tak jeździ i jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az boje sie wlaczac normalnie mocz po 10 piwach eheheh

U mnie mocz po 10 piwach jest biały niczym dioda led :decayed:

zamowilem wlasnie na allegro takie diody:

http://moto.allegro.pl/item239160873__postojowki_led_w5w_super_flux_od_xtreme_led_s_.html

zobaczymy jaki bedzie efekt i czy FIS bedzie wariował

Masz ori xenony bo te W5W co zamówiłeś nie pasują do Valeo tylko H6W tam sa z cokołem i niesymtrycznymi nóżkami.

Nie moge nigdzie takich ledów namierzyć a nie chce nóżek piłować bo widziałem jak niepewnie to trzyma żarówkę w gnieździe...lata ona... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzybek26

tak to wyglada i mam org valeo i jakos pasuje bez jakiegos pilowania bicz3

ale masz ori Valeo soczewkę czy xennon bo to wielka różnica ( w rodzaju pozycji...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor napisał:

Masz ori xenony bo te W5W co zamówiłeś nie pasują do Valeo tylko H6W tam sa z cokołem i niesymtrycznymi nóżkami.

Xenony mam dosztukowane. Do lamp DEPO założyłem przetwornice Koito i żarówki D2S Philipsa (opis w warsztacie). Diod H6W rzeczywiście nie ma na Allegro. Napisz może do typka od którego kupiłem LEDy, oni się w tym specjalizują. Może będzie wiedział czy w ogóle takowe są produkowane. http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=1331230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo jestem ciekaw czy to co kolega grzybek26 opisał bedzie działać w B6.....

Cokół jest jak H6W czyli wejda w miejsce oryginalnych.

Chodzi mi tylko o to czy FIS coś wykryje...

To że są na 12Volt to nic nie znaczy....FIS mierzy prąd.....musi być jak w ori - inaczej pokaże błąd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem po zabiegu..wszystko działa cacy..kolega malik robił zdjęcia ale coś nie wyszły..jak się zobaczymy na spocie to zrobimy replay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co jest problemem to cena bo za wszystko to bedzie jakie 14£ czyli jakies 75 zl ale mozna placic pay palem co jest wygodne i szybkie wiec nic tylko trzeba sprobowac jest 1 rok gwar. no i niby robia w audi tt.jak by co to mozna zawsze odeslac :thumbup: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge nigdzie takich ledów namierzyć a nie chce nóżek piłować bo widziałem jak niepewnie to trzyma żarówkę w gnieździe...lata ona... :thumbdown:

i z tego co wiem to nie namierzysz .. podobno takich nie produkuja ... :confused4:

mialem ten sam problem .. kupilem normalne diodowe ,spilowalem jedna nozke/bolczyk i juz ...

wierz mi ze trzyma sie mocno ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiąznie problemu jest bardzo proste.należy wyjąć całkowicie postojówki i jechać do elektryka samochodowego zeby nam zlikwidował błąd na FIS-ie......zapewniam ze jeśli chodzi o widoczność to świecą tak samo dobrze same xenony jak i z tymi zółtymi postojowkami a wygląd jest :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...