Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam w swoim samochodzie ori xenony i zwykle postojowki ktore przy xenonach wygladaja lekko zolto, czy ktos wie na jakie najlepiej je zmienic zeby chociaz na bialo swiecily , auto z a4 z 2003 r avant , z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kurcze kolego mam ten sam problem ( paskudnie to wygląda ) SUper temat bede go obserwował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 postojowe LED'y chyba nie podejdą. Komputer będzie jeczał że coś z żarówkami. Było to już na forum.

Zresztą postojowe W B6 to H6W a więc są to zarówki halogenowe w nietypowej oprawce i mają nie 5 a 6 wat.

Sam kombinuję co tu wymienić na LED'y i na razie to wprost da się wymienić żarówki oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej bo ich komputer nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tam sa soczewki !! i w nich xenony ale zauwazylem ze same mi sie jakos nie poziomuja moge je regulowac pokretelkiem ze srdka , czy tak ma byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tam sa soczewki !! i w nich xenony ale zauwazylem ze same mi sie jakos nie poziomuja moge je regulowac pokretelkiem ze srdka , czy tak ma byc??

w takim razie nie masz ori xenonow. nie ma szans zeby nie bylo autopoziomowania w samochodzie z fabrycznymi xenonami (tym bardziej z tego rocznika) a spryskiwacze masz?

Sklep albo Allegro

albo ognisko... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sm nie wiem co o tym myslec bo same sie nie poziomuja ale w zderzaku mam zaslepki do spryskiwaczy , generalnie takiego kupilem i sam nie wiem , myslisz ze ktos cos przerabial??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zaslepki chyba , bo generalnie nie dzialaja , tylk co przerabial zderzak czy xenony ?? wogole to swieca za***iście , czy to w sumie jakas roznica dla mnei ?? jaka pozatym bylaby roznica z ori??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6 postojowe LED'y chyba nie podejdą. Komputer będzie jeczał że coś z żarówkami. Było to już na forum.

Zresztą postojowe W B6 to H6W a więc są to zarówki halogenowe w nietypowej oprawce i mają nie 5 a 6 wat.

Sam kombinuję co tu wymienić na LED'y i na razie to wprost da się wymienić żarówki oświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej bo ich komputer nie sprawdza.

A masz jakies fotki jak wyglada podswietlenie tablicy rejestracyjnej LEDami?Warto wymieniac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: :rotfl: :rotfl: nie, nie wiesz o co chodzi. na ogniku sprinter dostal diody ode mnie bo nie mial wcale (czekal na zamowienie) a ja mialem zapas ze saba :twisted:

No jak nie, przeciez ladnie pod pasowalo ognisko albo grill :twisted: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...