Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki do xenonów Audi?


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

buahaha no nie wiesz przeciez to jest ogolnie wiedome ze na ledach sie kawe gotyje i jajka smarzy :rotfl: a z reszta co mu do tego? to moja sprawa czy ja sobie lape zepsuje czy nie. a poza tym co niby jest takiego w ledach zabronionego? swieca ladnym ( w moim przypadku )bialym swiatlem, nie raza nikogo w przeciwienstwie do tych pseudo xsenonow ktore sobie niektorzy montuja. chyba musial ten twoj kumpel jakos inaczej podpasc :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czytam i czytam i nic nie kumam to zrobil juz ktos z was te postojowki do b6 ??

Mam xenony i postojowki zółte bleeee paskudnie to wygląda nie mowiąc juz o halogenach ktore tez swiecą na zółto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów :cool:

Chce się podłączyć do tematu postojówek... Założyłem ostatnio ksenony i strasznie przeszkadzają mi żólte postojówki... :angry: Naczytałem sie już o LED'ach i ich nie chce... :tongue: interesuje mnie białe światło oczywiście :grin: myślałem o Phillipsach Bluevision, co o nich sądzicie?

Aha i jeszcze jedno: jakich mam szukać W5W czy h6W, bo już sam nie wiem?

Zapraszam do zapoznania sie z regulaminem forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze przeczytaj sobie chlopie temat od poczatku to bedziesz znal odpowiedz na swoje glupie pytanie:/

Czy to jest juz norma? Zobaczy koles temat, nie przeczyta nic i na koncu pisze pytanie na ktore byla odpowiedz na pierwszych stronach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czytałem i jedni mówią tak, a drudzy inaczej... chciałem mieć pewność tylko... jak nie chcesz pomóc to się nie odzywaj... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, ale z tego co widzę to masz Audi B5, a to zupełnie inny temat... niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xenonki w A4 2000r. otyginalne xenony bo działają spryskiwacze + są samopoziomujące się. Zmieniłem żółte postojówki na Białe 4x LED Coś takiego :

POSTOJÓWKI

Polecam naprawde fajnie wygląda zainteresowanym moge wyslać fotki. Komputer zadnych blędów nie pokazuje

one sa fajne, fakt. no i mocno swieca. ale dlugo sie nimi nie nacieszysz. u mnie najduzej wytrzymaly chyba 3 tygodnie. to samo zjawisko bylo u wielu mojich znajomych.

a co do BLUEVISION to jest to totalna strata kasy. troche sie zdenerwowalem jak je zalozylem, patrze i .... :eek: i nic :evil:

To co ma znaczyć Twoja wcześniejsza wypowiedź?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zartujesz..... nie sadzisz chyba ze diody maja krotsza zywotnosc niz zarowki??? :polew:

Ja 3 komplety splilem przez 3 miesiace, i co na to powiesz? nie rozumiem jak producent moze zrobic diody do samochodu na 12 V jak 12 V tam nie znajdziemy przy właczonym silniku, a postojówki swiecą sie zawsze a nie tylko podczas postoju :/ wrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :cool: daj znać co z tego wyszło :grin: ja chyba jednak kupię te bluevisiony, przynajmniej bez roboty... :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...