[B6 AVF] Nie działa tempomat
0

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Userów w ten słoneczny dzionek ...

Większość mojej jazdy to trasy po mieście. Kilka razy w roku robię dłuższe trasy i wtedy czasami korzystam z "leniucha". Ostatni raz z tempomatu korzystałęm w kwietniu tego roku.

Przedwczoraj robiłem trasę KR - Wawa i z powrotem .... chciałem włączyć tempomat i tu - niespodzianka - nie działa. Po powrocie autko podpiąłem pod PolskiVag 4.9 i nic nie wykazał (błędy) . W związku z tym podpiąłem autko pod VAG-COM 409.1 i też nie wykazał błędów ... Myślałem, że coś się popipcyło z elektroniką - sprawdziłęm prawidłowość zakodowania tempomatu, wyszło --> 00022 czyli prawidłowo. Więc nie wiem gdzie leży problem.

Nadmieniam, że ostatnio wymieniałem komplet kloców hamulcowych i poduszkę pod skrzynią. Jako s nie chce mi się wierzyć, aby te kosmetyczne naprawy miały wpływ na działanie tempomatu. Proszę o wypowiedzienie się w powyższym temacie.

ps.

Wątek zamieściłem w dziale Diagnostyka VAG, bo wydaje mi się, że najbadziej tutaj pasuje .... jeżeli pomyliłem się proszę o poprawienie :dontknow:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi