Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Instalowanie podłokietnika


miniSteel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, gdyż posiadam dwa podłokietniki lecz oba nie są oryginalne do mojej a4 i czy jest sens montować je poddając małej modyfikacji? Po wizycie na szrocie mam podłokietniki jeden jest z passata b5 a drugi chyba od leona bądź a4 (taka widnieje nalepka na podłokietnikach) ale tej starszej i moje pytanie czy da się je zamontować u mnie :wallbash który będzie lepiej pasować. Mam również stopkę do montażu podłokietnika od a4 z 2006 roku i teraz nie wiem czy kombinować z tym co mam czy czekać aż się trafi oryginalny.

ten od passata b5

12072009224.th.jpg

12072009228.th.jpg

a ten od a4, leona, bory

12072009219.th.jpg

12072009223r.th.jpg

i oba razem

12072009229.th.jpg

i co sądzicie podejdzie któryś? i czy lepiej montować na oryginalnej podstawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy montować ORI czy starsze to sam sobie musisz odpowiedzieć

czy chcesz rezać czy mieć ori.

Te co pokazałeś maja rózną wysokość na stopce.

Osobiście sprzedał bym oby dwa i kupił do B6 na allegro mozna znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w B6 i B7 te podłokietniki się czymkolwiek różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy w B6 i B7 te podłokietniki się czymkolwiek różnią?

raczej nie z wyglądu zewnętrznego i mocowań są takie same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tunel jest jakiś inny pod podłokietnik czy taki sam jak opcja bez podłokietnika? Mam opcje bez podłokietnika i sta moje pytanie. :)

Chcę dokupić sobie podłokietnik i nie wiem czy da się to jakoś zamontować po wyzeraniu otworka w tunelu (opcja bez podłokietnika).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tunel jest jakiś inny pod podłokietnik czy taki sam jak opcja bez podłokietnika? Mam opcje bez podłokietnika i sta moje pytanie. :)

Chcę dokupić sobie podłokietnik i nie wiem czy da się to jakoś zamontować po wyzeraniu otworka w tunelu (opcja bez podłokietnika).

Pozdro

bez problemu.. podłokietnik +łapa... oczywiście wycięcie otworka w tunelu i wszytko ładnie pasuje! (Mam nawet na zbyciu taki .. tyle, że z pękniętym zamkiem do klapki ... stały problem w podłokietnikach ;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie chcesz się go czasami pozbyć? :naughty: Pooglądam gdzieś na necie i jakbym nic nie znalazl to...

A tak na marginesie to jaki kolorek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie chcesz się go czasami pozbyć? :naughty: Pooglądam gdzieś na necie i jakbym nic nie znalazl to...

A tak na marginesie to jaki kolorek? :)

poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapę oryginalną mam i podchodzi bez niczego nawet nie trzeba całego panelu środkowego wyciągać :>

tylko teraz to mocowanie łapy do podłokietnika jak wygląda ma ktoś może fotki i jakich jest wymiarów bo jak nigdzie nie znajdę podłokietnika to sobie dorobię taka jak dobrze pójdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapę oryginalną mam i podchodzi bez niczego nawet nie trzeba całego panelu środkowego wyciągać :>

tylko teraz to mocowanie łapy do podłokietnika jak wygląda ma ktoś może fotki i jakich jest wymiarów bo jak nigdzie nie znajdę podłokietnika to sobie dorobię taka jak dobrze pójdzie :gwizdanie:

tzn miałeś podłokietnik czy nie miałeś... :mysli:

bo jak nie to potrzeba:

1. Łapę (uchwyt podłokietnika) (ASO 8E0 864 283A)

2. śrubkę M8X30 (ASO 010 244 16)

3. nakrętkę M8 (ASO 904 862 02)

4. podkładkę (ASO 908 408 01)

5. podłokietnik ORI :)

a. cześć dolna (8E0 864 207)

NOTE: tu rożne końcowi w zależności co on posiada podświetlenie telefon/kolor etc

b. cześć górna klapka (8E0 864 245)

NOTE: tu rożne końcowi w zależności od koloru/materiału

nie radzę pytać o części w ASO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te dwa podłokietniki co pokazane są na fotkach na górze i teraz właśnie próbuje zamontować jeden :> tylko nie wiem jak dokładnie stopka podłokietnika jest montowana do łapy tej dolnej. Czy jest jeszcze jakiś łącznik żeby złapać stopkę i łapę podłokietnika. W ASO byłem to mi krzyknęli tyle że włos na głowie stoi:D komplet by mi gdzieś wyszedł za 300 funtów :shocked:

bo jak nie to potrzeba:

1. Łapę (uchwyt podłokietnika) (ASO 8E0 864 283A) - mam

2. śrubkę M8X30 (ASO 010 244 16) - mam

3. nakrętkę M8 (ASO 904 862 02) - to się załatwi

4. podkładkę (ASO 908 408 01) - to się załatwi

5. podłokietnik ORI smiley - mam tylko nie oryginał do b6:/

a. cześć dolna (8E0 864 207)

NOTE: tu rożne końcowi w zależności co on posiada podświetlenie telefon/kolor etc

b. cześć górna klapka (8E0 864 245) - mam oryginał

Mam prośbę do Ciebie mk4 jakbyś mi strzelił parę fotek tego podłokietnika do b6 i wysłał na maila chyba że aktualne jest jeszcze sprzedaż :mysli:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam aktualnie na sprzedaż ten co dałem na priv... jak masz klapkę górna oryginalna z zaczepem to wszystko gra... bo w moim jest strzelona... jak coś daj znać na priv ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może nr i poglądowe zdjęcie tunelu pod podłokietnik do B7? Z góry dzięki!

Nie wiem czy szukać gdzieś używki czy może wyrezać otwór w tym tunelu co mam... :mysli: Zdjęcie poglądowe z etki może mi coś pomoże. :good: Jeszcze raz dzięx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może nr i poglądowe zdjęcie tunelu pod podłokietnik do B7? Z góry dzięki!

Nie wiem czy szukać gdzieś używki czy może wyrezać otwór w tym tunelu co mam... :mysli: Zdjęcie poglądowe z etki może mi coś pomoże. :good: Jeszcze raz dzięx!

szkoda kasy wyrezasz sobie to.. zdaję się jest tam nawet od wewnątrz ślad gdzie wyciąć ale nie dam głowy (wiem ze kolega wycinał i bez problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się przy okazji aby nie zakładać nowego tematu,czy jest możliwość naprawy uchwytu co zamyka i otwiera górną część podłokietnika bo mi się ułamał i odpadł razem ze sprężynką :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...