Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam warsztat Danecki Auto w Piekarach Śląskich


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam warsztat Danecki Auto w Piekarach Śląskich wymieniałem tam rozrząd przy okazji chłodnicę i wycieki różne czeka się około tygodnia w kolejce ale warto jest profesjonalny VAG a nie jakaś piracka kopia na laptopie. Ceny normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Również polecam w/w warsztat. Właśnie jestem po wymianie zawieszenia przedniego ( 4 wahacze ). Robota wykonana solidnie, telefon od warsztatu co należy wymienić, propozycja części nowych - w moim wypadku Lemforder, oraz części regenerowanych. Telefon po wykonanej robocie. Acha na wymienione wahacze roczna gwarancja. Szef firmy - p.Danecki konkretny gość, autko po wymianie wahaczy jeździ jak nowe :). Acha regulacja przedniego zderzaka, który lekko "opadł" po kontakcie z krawężnikiem - gratis. Generalnie polecam, niestety dla klubowiczów nie ma żadnej znizki :(((. No i nie mozna płacic kartą. Od teraz będę jeździł tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram marespa i bobana. auto danecki w piekarach śląskich. trzeba trochę poczekać na termin ale warto. pełen profesjonalizm. bardzo fajna ekipa i doświadczony już pan gienek który od 35 lat robi przy samochodach. jak pojechałem tam na wymianę paska rozrządu to na garażu stały 4 audiczki, na placu przed też kilka czekało na swoją kolej. w tej marce auta to prawdziwi fachowcy. ceny umiarkowane, a na osłodę piękna pani w biurze wystawi wam fakturkę :th: gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może koło pasowe nie ustawili idealnie ze znaczkiem i masz przestawiony zapłon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi faktury nie wystawiła piękna Pani tylko Pan.. Marek też nie najgorszy :D Jade w przyszłym tygodniu troche z elektryką pomieszać to podziele się spostrzeżeniami .[br]Dopisany: 14 Listopad 2007, 17:54 _________________________________________________Witam!

Dzisiaj byłem znowu w Auto-Danecki . Autko nie osiągało odpowiedniej temperatury pracy silnika - klimatronik pokazywał 83 stopnie czasami spadał na 75 itd. generalnie "pływała" temperatura. Marek wymienił termostat na ori i przy okazji czujnik temperatury - teraz niunia jest dogrzana aż miło - na wyswietlaczu zawitało 90 stopni :)

Acha mam tylko jedną prośbę dajcie Mu spokój tak do Mikołaja bo chłop ma tyle roboty że nie wie gdzie ręce wsadzić :D No i nie dzwońcie z każdą pierdołą na komórkę bo się nam Marek psychicznie wykończy :decayed:

Nie będę sie powtarzał i oczywiście polecam ten serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto-danecki.pl/ - stronka firmowa.

FHU AUTO-DANECKI

ul. Bytomska 367

41-940 Piekary Śląskie

tel./fax : (+48) (32) 3826460

kom. (+48) 0601 485 731

Zaznaczam że na komórke do Marka ciężko sie dodzwonic chociaż zależy od dnia. Na nr stacjonarny bez problemu - powiedz że jesteś z klubu już teraz Marek wie o jego istnieniu :thumbup: Nie będziesz żałował - tylko nie wiem jak u nich teraz z terminami.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może orientujecie się czy warsztat zajmuje sie może też klimą w audikach.Tzn: nie tylko nabijaniem klimy ale także naprawą a jeśli nie to może znacie kogoś z okolic siemianowic , piekar, katowic??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może orientujecie się czy warsztat zajmuje sie może też klimą w audikach.Tzn: nie tylko nabijaniem klimy ale także naprawą a jeśli nie to może znacie kogoś z okolic siemianowic , piekar, katowic??

pozdro

Będzin ul. Namiarkowa (koło targowiska mała uliczka zapytać o klimę każda babcia białą laską wskaże kierunek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za podpowiedź. A powiedz ten warsztat w Będzinie to dobry jest?

no i co ważniejsze jakie mają ceny czy uczciwe czy przede wszystkim oni są uczciwi?No i skąd o tym wiesz to tylko twoja opinia cy też innych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dzięki za podpowiedź. A powiedz ten warsztat w Będzinie to dobry jest?

no i co ważniejsze jakie mają ceny czy uczciwe czy przede wszystkim oni są uczciwi?No i skąd o tym wiesz to tylko twoja opinia cy też innych ludzi?

Poleciła osoba bardzo zaufana, też z Będzina. Jak miałem poprzednie auto i nie działała klima, to za darmochę nabili mi azotem kazali przyjechać na następny dzień sprawdzić ciśnienie - było zero ciśnienia - pokukał i stwierdzil w rogu skraplacza dziurkę (zapocone od oleju) czyli dał diagnozę. Wszystko za darmo. Kupiłem nowy skraplacz, ale w Bedzinie trzeba było oddać auto i odebrać w dniu następnym - więc wymieniłem skraplacz od ręki w Norauto. Dlatego nie wiem jak wymieniają, ale facet zajmuje się nie tylko nabijaniem lecz naprawia sprężarki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ciekaw czy ten Damecki naprawdę taki dobry jest i musze przyznać, że naprawdę zna się na audicach, byłem u niego na diagnostyce i z porannymi kłopotami z odpaleniem naprawa oczywiście błyskawiczna, jedyny minus czasem trzeba czekać kilka dni w kolejce polecam bo takiemu fachowcowi oddam auto bez obawy, że coś może zrobić źle

szerokości :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...