Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam warsztat Danecki Auto w Piekarach Śląskich


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce i ja dolaczyc swoje 3 grosze do sprawy warsztatu w Piekarach. Z zewnatrz i wewnatrz bardzo dobrze wygladajacy budynek, w srodku paru mlodych ludzi mechanikow, (nie wiem tylko czy w takim mlodym wieku mozna miec wystarczajace doswiadczenie... no ale zalozmy ze tak).Na wstepie chcialam rozmawiac z szefem, i prosic o porade w mojej sprawie, gdyz tak jak tu koledzy juz pisali jest dobrym fachowcem, ale niestety pani w biurze przejela sprawe w swoje rece i to jej musialam wylozyc moj problem z autem.Po czym dostalam odpowiedz, ze niestety ale teraz jest okres urlopowy i brak ludzi do pracy, tak ze najlepiej bedzie jak przyjade po wakacjach... no jasne rozumiem ze kazdy chce isc na urlop... ale mnie sie leje olej pod silnikiem i do konca wakacji nie moge czekac... sorry. Szkoda ze szef warsztatu jest tak zapracowany, ze nie ma mozliwosci rozmowy z klientem, a wedlug mnie tak to powinno wygladac, ze mechanicy pracuja, a szef jest dla klienta, czy tez aby dogladac pracownikow. Mieszkalam kilka lat za granica i widzialam ze tak tam warsztaty dzialaja.No nic, zrobilam sobie ladna wycieczke do Piekar Sl. dobrze ze pogoda dopisala.

Mam prosbe do kolegow, czy ktos wie gdzie moge w rejonie Gliwic ( 20-30 km ) dobrze i solidnie zaczac naprawiac i serwisowac moje B5. Czekajac na odpowiedzi (mam nadzieje ze nie zgubie calego oleju) serdecznie pozdrawiam wszystkich fanow A4. Dana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić jak dobry warsztat to i roboty mają dużo i terminy dłuższe.Co do Twojej wycieczki to pisali koledzy wyżej ze nie wiadomo jak u nich z terminami, czyli lepiej chyba najpierw zadzwonić i się umówić niż jechać w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj naprawde polecam zajal sie moim malenstwem pojezdzil i wydal wyrok "TURBINA":(

ale coż przynajmniej wiem w koncu na czym stoje naprawde chlop zna sie na rzeczy POLECAM:)))

Nigdzie indziej nie bede serwisowal swojej niuni warto bylo jechac ponad 40km:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam z reką na sercu, w moim przypadku szybka diagnoza i wymiana autko śmiga.

Ojciec był ze mną odebrać audi a ze od roku borykał sie z problemami odpalania skody 1,9 na ciepłym silniku gdzie auto przez ponad rok odwiedzało autoryzowane serwisy i nic a P. Marek naprawił to w dosłownie 10 min i po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytyw. Zna się na naszych autkach. :) Tym razem robiłem rozrząd - solidnie zrobione i ceny normalne. Mały problem to termin - 2 tygodnie wcześniej trzeba się umówić. Taka krótka opowiastka: Znacie na pewno "paprochów" którzy na każde pytanie zaczynają w ten sposób: "panie to trza zobaczyć, zobaczymy, rozkręcimy, policzymy, popytamy, panie to w 3dupy roboty, to trza przodek rozebrać, a ma to klimę?, itd. itd....".

U Daneckiego:

Ja: Chciałbym wymienić kompletny rozrząd.

Majster: Jaki silnik?

Ja:AHU

Majster: Cena PLN

Konkretna gadka, solidna robota. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to wygląda cenowo ? dużo drożej niż normalnie ? czeka mnie wymiana tulei tylnej belki byłem w kilku warsztatach w każdym powiedzieli 200 za robociznę ? jak myślicie jak to możne wyglądać tam ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to wygląda cenowo ? dużo drożej niż normalnie ? czeka mnie wymiana tulei tylnej belki byłem w kilku warsztatach w każdym powiedzieli 200 za robociznę ? jak myślicie jak to możne wyglądać tam ?:)

200 to nie dużo Ci powiedzieli, ja w golfie IV zapłaciłem 300 za wymiane tulei w tylnej belce, poprostu zadzwoń i zapytaj się. Jest tańszy od ASO ale też sie ceni :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że danecki jest dobry ,ale podarowałem sobie ten zakład ze wzglęu na cene. Za wymiane rozrządu w moim audi 2.4 V6 policzyli sobie 1750zł!!!! :shocked: . W Katowicach wymienili mi od ręki i jest wszystko ok z częsciami za 1300zł. Jak nie wida różnicy to po co przepłacac?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dodam pare groszy od siebie ja z tym warsztatem mam do czynienia juz od dobrych 5 lat i z kazdym moim audi tam jezdze ojciec rowniez ze swoimi seatami mimo tego ze mam do goscia ponad 60km to wiem ze warto nigdy mi sie nie zdarzylo zeby nie pomogl zawsze fachowa dorada i ceny tez przystepne wiadomo za wiedze sie placi ale przynajmniej nie ma naciagania na zbedne rzeczy a co najwazniejsze Marek naprawde jest kuty na 4 lapy i radzi sobie z tematami gdzie serwisy rece rozkladali :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się do opinii...

Zakład profesjonalny, specjalizuje się w grupie Audi/VW - i o to chodzi, zna wszystkie bolączki i knify naszych autek.

Terminy... tu problem, ale jak ktoś planuje przegląd i coś co da się przewidzieć żaden problem, a jak coś wyskoczy - jeszcze nie wiem i obym nie musiał się dowiedzieć... :)

Ceny - na pewno dużo taniej niż ASO ale też się ceni, wychodzi drożej niż u "pana Antka za rogiem" który robi też Syrenki i Ursusa też naprawi :)

Części - ma dostęp do OE, niechętnie stosuje zamienniki ale jest to możliwe.

Uwaga jeśli przywozisz swoje graty - liczy za wymianę 1,5 x !!!

Ogólnie polecam - wart zaufania.

Z doświadczenia, wszystko zawsze wszystko było jak trzeba, raz źle zaprogramował moduł komfortu (zapomniał o alarmie), ale od razu się poprawił, zrobił jak należ i przeprosił... :)

Dobrze by było załatwić jakieś upusty dla klubowiczów, czy ma ktoś na to jakiś pomysł?

Ja zagadam o to przy następnych odwiedzinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o Auto-Danecki:

W mojej niuni padła skrzynia.Zadzwoniłem do Auto-Danecki.Termin ustalono za 2,5 tygodnia. Pan Marek rozłożył mi skrzynkę , pokazał dokładnie co było przyczyną awarii i zasugerował różne opcje do wyboru (w zależności od zasobu portfela), nawet znalazł używkę do kupienia. Po zakupie używki i dostarczeniu jej o godz. 8.00, o 16.00 auto było juz do odbioru.

Także warsztat godny polecenia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...