Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam warsztat Danecki Auto w Piekarach Śląskich


MarEsp

Rekomendowane odpowiedzi

szybko i sprawnie. w eSce od jakiegoś czasu było dziwne stukanie przy ruszaniu samochodem. Pan Koraszewski zdiagnozował to jako luz prawego zabieraka skrzyni. Po tym jak nie mogłem się doprosić o termin u Koraszewskiego udałem się do warsztatu pana Daneckiego. Wjazd na podnośnik szybka diagnoza i w żadnym wypadku nie był to żaden zabierak - okazało się że pękła łapa trzymająca skrzynie. Zamówienie, 2 dni i auto gotowe, zero stuków luzów jeździ jak kiedyś. Cena również bardzo dobra tym bardziej że łapa oryginalna więc Gorąco mogę polecić- nie zawiodłem się :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim zalem nie moglem do tej pory podpisac sie pod tymi superlatywami.

Ostatnio jednak postanowilem jeszcze raz zaryzykowac i podrzucic tam auto. Pomyslalem, ze musi cos byc w tym ze tyle osob chwali ten warsztat. Pan Marek bardzo szybko postawil wstepna diagnoze. Pomimo tego ze ma tam mlyn i mnostwo samochodow do zrobienia.

Jak bedzie po wszystkim to z pewnoscia dopisze reszte komentarza.

/Edit

Auto zostalo bardzo szybko zdiagnozowane i naprawione. Poszly przekazniki pompy paliwa. Zalozono uzywane wiec wyszlo duzo taniej niz za nowe. Tym razem bylem bardzo zadowolony z obslugi i wykonanej pracy.

Na marginesie:

W tej beczce miodu pojawila sie niestety lyzka dziegciu poniewaz pewna osoba (pominmy kto to byl) przekazala Panu Markowi nieprawdziwe informacje o mnie. Na szczescie dowody potwierdzily ze to nieprawda. Wyjasnilismy sobie te niescislosci. I wszystko milo sie zakonczylo. (Nie liczac oczywiscie rachunku, bo ten zawsze jest nieprzyjemny;p)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam pierwszy raz z moim OOOO.

Szczerze polecam :good:

Dawno już nie spotkałem takiego mechanika przez duże M :good:

Nie nastawiony na zdojenie klienta tylko na rozwiązanie problemu.

Profesjonalista w 100%

A leczy chyba wszystkie auta z grupy VW z całego śląska (odbiera setki telefonów) :decayed: mimo nawału pracy ludzi traktuje z szacunkiem i zrozumieniem :good:

PS. Wcześniej myślałem, że tacy mechanicy już wszyscy na zachodzie lub emeryturze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam warsztat pełny profesjonalizm,byłem umówiony na 8 rano na rozrząd ,

Wymienili cały zestaw +pasek wielorowkowy .Podziękowałem,zapłaciłem i odjechałem.

Polecam, na pewno tu wróce jak zajdzie potrzeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...