Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pomoc w rozkodowaniu radia


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc !!! :wallbash: Po wymianie rozrządu radio Beta CC Autoreverse (na kasety) domaga się kodu. Radio jest tylko na kasety więc mała jest jego wartość aby płacić w serwisie za kod. W dokumentach miałem wpisany 1707 ale długopisem który nie działa. Z dostępnego generatora na 1z4 podaje kody 5107 i 1107 ,oczywiście nie działaja bo niepowinny. Cisza w aucie mnie dobija, za skuteczną pomoc stawiam flaszkę 0,5 przelewem lub osobiście.

Nr seryjny : AUZ1Z2T4667197

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas wymienić radio?

Z tego co pamiętam po kilku nieudanych próbach wpisania kodu radio się blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry warsztat naprawczy RTV i ci odblokuje radyjko i nie bedzie potrzeby wpisywania kodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu podam że u mnie w mieście rozkodowanie radia to koszt ok 20-60zł zależy od "klasy" sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... zeby rozkodowac radio ntrzeba nacisnac TP z RDS. tak tez zrobilem, pojawilo mi sie 0000 po czym wpisałem kod (błędny, bo zle zapamietalem a nie chcialo mi sie leciec do domu i szukac) jak zatwierdzilem kod kilka razy mignal napis SAFE po czym zaczal swiecic... teraz jak naciskam TP + RDS nie chca mi sie pojawic te 0000. czy radio sie zablokowalo na dobre? zaznaczam ze tylko raz wpisałem bledny kod. co teraz zrobic? kod do radia mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj musisz zrobić tak: Wyłącz radio, przekręć kluczyk na zapłon(aż Ci się zapalą kontrolki), włącz radio " Ma być napisa SAFE i po prawej na dole "II" i zostaw tak na 1h 10min ( odmierz godzine i równo po godzinie wejdź do samochodu) mniejwiecej po godzinie z małym haczykiem zniknie Ci ta rzymska II z prawego rogu ( to będzie znaczyło że masz jeszcze dwie próby) jak Ci zniknie to wtedy naciskasz to TP +RDS i Ci sie pojawiają te 0000 i wpisujesz kod.

Pozdrawiam, napisz czy pomogło;)[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 12:52_________________________________________________Zatwierdzasz kod tą samą kombinacją klawiszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zaplon ma byc wlaczony przez ponad godzine? czy wystarczy ze samo radio bedzie wlaczone... bo radio moge wlaczyc bez potrzeby wlaczania zaplonu...

[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 13:04_________________________________________________wiesz co...nie pojawia mi sie "II" jest tylko napis SAFE i cd in

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zapłon musisz mieć włączony... Po ponad godzinie nie wcześniej niż 1h 10min Wciśnij tę kombinację klawiszy. Zapłon włączasz po to aby radio po godzinie się nie wyłączyło;/ Bo tak akórat jest w naszych b5 po godzinie jakiś czujnik wyłącza radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma po wlaczeniu zapłonu przycisnac ta kabinacje klawiszy i wtedy wyskoczy na II i po ok godzinie wyskoczy możliość wbicia kodu.A jeśli nie wskoczy to wtedy tylko elektronik RADIO CODE załatwi problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhy dzieki udało sie:D to zawsze tak jest ze jak wpisze zly kod to sie na godzine blokuje? czy w koncu sie zablokuje na amen?[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 18:29_________________________________________________ale szczerze mowiac zadna II mi sie nigdzie nie zapalala.... mam jakies takie duze radio na pol deski (na kasety i plyty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie zablokowac na stałe - ale zawsze mozna dostac sie do pamieci eeprom i przeskoczyć problem . Ja zawsze byłem pod wrażeniem gdy osobnik płci męskiej zablokował do końca licznik błędów i dalej w uparte chciał wbić kod wyssany z palca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...