Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Drgania auta w zakresie 100-140 km/h przy dodawaniu gazu


Entreri

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się że przegłub gdy jest zużyty to przy ruszniu na skreconych kołach "tyrkocze",ale widocznie nie tylko to jest objawem zużycia.Czyli mam rozumieć że ktoś już przerabił ten problem z drganiami i okazało się że to przegłuby miały wine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

JA mam podobny problem u mnie drgania zaczynają sie od 120 km/h w góre. Drgania są bardziej odczuwalne na gładkiej nawierzchni. na koleinach można powiedziec ze sie nie odczuwa. przy 120 na zgaszonym silniku te samdrgania. Drążek zmiany biegów nie lata ale jak trzyma sie reke na nim to czuje sie wibracje.

A co sądzicie u mnie, bo nikt jeszcze nie odpisał. Dodam jeszcze że 10000km temu miałem wymieniane tarcze klocki i łożyska w przednich kołach. MOże też tu leż przyczyna . MOżna to sprawdzić na jakiejś stacji diagnostycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to powiem wam ze znalazlem pewna prawidlowosc.ja tez borykam sie z drganiami ale wczoraj oddalem auto na serwis.Mialem pare spotkan za miastam wiec poporsilem o auto zastepcze.Dostalem nowa B8 2.0 TDI. Auto mialo 2 tys przebiegu , no nowka sztuka i ku mojemu zaskoczeniu w pewnym przedziale obrotow ( zwlaszcza na 4 biegu ) wyczuwalne byly wibracje w pewnym przedziale obrotow.czuc je bylo na lewarku i fotelu pasazera bo nawet moja lepsza polowa ktora nie ma za bardzo to taich rzeczach pojecia od razu zwrocila mi uwage , mowac widzisz wibruje jak u nas.Wydaje mi sie ze ma to cos wspolnego polozeniem silnika, nie wiem tylko czemu w niektorych autach to jest a w innych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo w focusie drgało autem przy dodawaniu gazu od 70km w góre wymieniłem łożysko podpory półosi ale nie buło zmian więc wymieniłem półośki z angola i wstawiłem i przestało drgac a i jak go rozpędzonego dalem na luz to nic mi nie drgało czyli to samo co u ciebie NAPĘD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...