Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Sa podziekowania, sa zdjecia, warto tez pomyslec co bylo nie tak, nad czym trzeba popracowac na przyszlosc.

+ wreszcie lotnisko na zlocie

+ ogolny klimat

+ gadzety zlotowe [koszulki, woda]

- troche chaosu na lotnisku, brak miejsc siedzacych [ciezko bylo jesc kielbaski na stojaco :wink4: ], brak jakiejs wiatki gdzie moznaby sie schowac przed deszczem - generalnie brak bylo spikera, ktory relacjonowalby co sie dzieje w danym momencie

- brak jedzenia w piatek wieczorem - nie bylo jeszcze zlotu, gdzie na piatkowej imprezie nie bylo co przegryzc na cieplo do wodeczki :gwizdanie:

- problemy z ciepla woda pod prysznicem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak jedzenia w piatek wieczorem

w sobote również :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- troche chaosu na lotnisku, brak miejsc siedzacych [ciezko bylo jesc kielbaski na stojaco :wink4: ], brak jakiejs wiatki gdzie moznaby sie schowac przed deszczem - generalnie brak bylo spikera, ktory relacjonowalby co sie dzieje w danym momencie

- brak jedzenia w piatek wieczorem - nie bylo jeszcze zlotu, gdzie na piatkowej imprezie nie bylo co przegryzc na cieplo do wodeczki

Potwierdzam,

dodam :

- obiekt Lesny i pokoje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak jedzenia w piatek wieczorem

w sobote również :gwizdanie:

Ja jadlem... albo cos zle kojarze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak jedzenia w piatek wieczorem

w sobote również :gwizdanie:

Ja jadlem... albo cos zle kojarze :decayed:

jak tak twierdzisz to w piatek tez jadłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek poprostu byla skromna potrawka z ryzem + kanapki... a potem pizze dowozili :naughty:

W sobote byl obiad [gdzie mozna bylo wciagnac 2 porcje] kolo 17-tej, jakis grill pozniej tez... wiec duzo lepiej niz dzien wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziemy w dobrym kierunku - lotnisko :good: :good: :good:

Ale...

Wychodzi na wierzch kolejny problem zlotowy...

Niestety wydaje mi się że jak co roku będzie się zmieniać ekipa do organizacji to nigdy nie będzie dobrze...

Ktoś powinien wyciągnąć wnioski z własnych błędów i nad nimi popracować...

Dlatego osobiście jestem za tym aby następny również był w Pile bo wiem że chłopaki już mają dobry plan i na pewno sporo poprawią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w woli wyjaśnienia - w sobotę do rana były surówki i kiłebasy na gorąco - wszystko stało koło ogniska, dodam jeszcze że Paweł_Poznan o 3 rano rozdawał ludziom kiełbasy

a co lotniska to ludzie nie znam imprezy samochodowej na torach oraz lotniskach żeby ktoś organizował miejsca siedziące, nawet mistrzostwa polski i europy na których byłem to wszyscy siedzieli na trawie...

co do piątku to przyznajemy - było nasze niedopatrzenie jeśli chodzi o zakąski do wódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziemy w dobrym kierunku - lotnisko :good: :good: :good:

Ale...

Wychodzi na wierzch kolejny problem zlotowy...

Niestety wydaje mi się że jak co roku będzie się zmieniać ekipa do organizacji to nigdy nie będzie dobrze...

Ktoś powinien wyciągnąć wnioski z własnych błędów i nad nimi popracować...

Dlatego osobiście jestem za tym aby następny również był w Pile bo wiem że chłopaki już mają dobry plan i na pewno sporo poprawią :good:

Się bierze kartkę i się spisuje listę doświadczeń jak po każdym projekcie :)

Jednak na pewno najlepszym rozwiązaniem będzie pozwolenie na organizację zlotu tej samej ekipie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- obiekt Lesny i pokoje :thumbdown:

zgadza się dlatego w 75 % pokoje były okupowane przez Poznań, ma być tam w tym roku remont :naughty:

chłopaki nie róbcie sobie jaj z tym lotniskiem bo jak to Poziek przeczyta to z forum się wypisze .... miejsca siedzące na imprezach tego typu :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... miejsca siedzące na imprezach tego typu

Jakby w autach foteli nie mieli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy zlotu:

-brak jedzenia w piątek wieczorem,posiłek o 18 i potem nic

-brak stołu do pingponga,piłkarzyków i tego typu atrakcji

-przydałby się jakiś rolbar,żeby można kupić zimne,kufelkowe piwko

-pseudo parking leśny,koledze ukradziono antenę CB

-obecność Trzeńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie róbcie sobie jaj z tym lotniskiem bo jak to Poziek przeczyta to z forum się wypisze .... miejsca siedzące na imprezach tego typu :shocked: :shocked: :shocked:

chodzilo bardziej o to zeby usiasc na chwile, napic sie piwka, zjesc kielbaske... na stojaco lub na maskach aut - nie bylo zbyt wygodnie :gwizdanie:

w woli wyjaśnienia - w sobotę do rana były surówki i kiłebasy na gorąco - wszystko stało koło ogniska, dodam jeszcze że Paweł_Poznan o 3 rano rozdawał ludziom kiełbasy

No wlasnie, dobrze pamietalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brak jedzenia w piątek wieczorem,posiłek o 18 i potem nic - zgadza się

-brak stołu do pingponga,piłkarzyków i tego typu atrakcji - bez jaj wszystko było tylko trzeba pytać

-przydałby się jakiś rolbar,żeby można kupić zimne,kufelkowe piwko - było :gwizdanie:

-pseudo parking leśny,koledze ukradziono antenę CB - przykra sprawa , ochrona pilnowała i chodziła na tyle ile mogła .... najdziwniejsze że na kilkanaście anten ukradziono tylko jedną .... Lodówa zrobimy zrzutę na forum ... dorzucam 1 zł :naughty:

-obecność Trzeńka - :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusy zlotu:

-obecność Trzeńka

o tak to najbardziej przeszkadzało :polew:

Ja jakos go nie widzialem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brak jedzenia w piątek wieczorem,posiłek o 18 i potem nic - zgadza się

-brak stołu do pingponga,piłkarzyków i tego typu atrakcji - bez jaj wszystko było tylko trzeba pytać -to ładnie :wallbash:

-przydałby się jakiś rolbar,żeby można kupić zimne,kufelkowe piwko - było :gwizdanie: -jeszcze lepiej :wallbash:

-pseudo parking leśny,koledze ukradziono antenę CB - przykra sprawa , ochrona pilnowała i chodziła na tyle ile mogła .... najdziwniejsze że na kilkanaście anten ukradziono tylko jedną .... Lodówa zrobimy zrzutę na forum ... dorzucam 1 zł :naughty:

-obecność Trzeńka - :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czas był tak wyliczony że nie było czasu w ping ponga pograć ....poza tym i tak bym wygrał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że:

- w Sobotę wieczorem zamiast kielbachy która była na lotnisku mogło być wiecej mięsa :gwizdanie:

- miało byc ognisko a go nie było :gwizdanie: [br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 15:06_________________________________________________Madas Notuj wszystko skrupulatnie bo teraz to jestesmy łaskawi ale za rok nie bedzie tak łatwo :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że:

- w Sobotę wieczorem zamiast kielbachy która była na lotnisku mogło być wiecej mięsa :gwizdanie:

- miało byc ognisko a go nie było :gwizdanie:

a w ogóle było jakieś mięso, :cool1: ja dostałam tylko kiełbasę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam że:

- w Sobotę wieczorem zamiast kielbachy która była na lotnisku mogło być wiecej mięsa :gwizdanie: -mogło

- miało byc ognisko a go nie było :gwizdanie: - a na czym Paweł smażył kiełbasy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...