Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Problem z silnikiem


jaco79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów!

Mam problem ze swoim samochodem, a dokładniej z jego silnikiem. A mianowicie: samochód nabiera mocy po czym po chwili ją traci, w między czasie tłumik puszcza czarną chmurę dymu. Powtarza się to kilka razy, mniej więcej od 1800 do 4000 obrotów. Proszę o rady i odpowiedź jeśli ktoś wie co się może dziać.

POZDRAWIAM FANÓW AUDI! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz.Sprawdzilem dolot jest szczelny zauwazylem tez gdy sciagne kostke elektryczna z przepływomieza przestaje kopcic.Jesli mozesz to powiec co to jest VAG jestem ciemny z tej dziedziny.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz.Sprawdzilem dolot jest szczelny zauwazylem tez gdy sciagne kostke elektryczna z przepływomieza przestaje kopcic.Jesli mozesz to powiec co to jest VAG jestem ciemny z tej dziedziny.pozdrawiam

Vag to popularny program diagnostyczny-maja go w praktycznie każdym warsztacie!

Podjedz na spota w twojej okolicy-napewno znajdzie się ktoś z pomocną dłonią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na przepływomierz, najlepiej będzie jak podjedziesz do zaprzyjaźnionego warsztatu niech Ci :vaglogi: i sprawdzą jakie dawki podaje przepływomierz, skoro widzisz roznice po odłączeniu...

a poza tym czy to tracenie mocy, to jakby zacinanie mocy, czy może przypadkiem traci ją w ten sposob, że w ogole nie chce iść i trzyma niskie obroty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn może być kilka..., :vaglogi: :gwizdanie:

Ja przy podobnych objawach musiałem regenerować turbo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka dzieki za informacje to jest takie zaciecie mocy po chwili wraca do normy i powtaza sie to :good:

to zvaguj jak najszybciej!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wlasnie wrucilem z vag-a mechanik mi powiedzial ze pompa wtrskowa siada czy to jest mozliwe?pozdrawiam

popros mechanika o logi, nagraj na pendrive'a i wrzuć na forum to na pewno Ci pomożemy!!!!!!!!

bo niby na jakiej podstawie stwierdzil, że pompa padła??? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co można wyczytać na forum to zgon pompy VP44 następuje gwałtownie, bez żadnych ostrzeżeń, lub objawia się ciężkim zapalaniem na ciepłym silniku...

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wrescie znalazlem mechanika ktury sie zna na zeczy wymilenil przeplywomiez i czujnik na popie wtryskowej i jest wszystko wpozadku lalka jezdzi zaje-fajnie pozdrawiam klubowiczuw i dziekuje za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...