Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

... mam pytanie do kolegi compsport_krk co jezeli ktos ma skrzynie automatyczna, pytam bo kolega chetny jest na wirusa b5 1.9 tdi oznaczenie ajm rok 2001

???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam pytanie do kolegi compsport_krk co jezeli ktos ma skrzynie automatyczna, pytam bo kolega chetny jest na wirusa b5 1.9 tdi oznaczenie ajm rok 1999/2000

???

niech się wypowie kolega compsport_krk ale z tego co wiem to nie stanowi to żadnego problemu a już tymbardziej ze skrzyniami stosowanymi w audi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tez pisał i pewnie diman też jak wróci z urlopu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z angielskim samochodem tez by dalo rade ? a4 b5 1.8 benzyna

Chłopie, poczytaj o chiptuningu... Masz turbosprężarkę w tym angliku??? :mysli:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 23:01_________________________________________________norbi, ta lista to aktualna, czy masz już więcej chętnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tu koledzy popytajcie kolega byl zadowolony http://www.agma-tuning.pl/ nawet jest z dojazdem przy wiekszej ilosci aut.

Ja mam do nich żabi skok, ale wolałbym jednak uznaną markę. Piszą, że z 2.4V6 zrobią 190KM. W jaki sposób w wolnossaku przybędzie 15% mocy bez zmian mechanicznych?

Szanująca się firma nie pisze takich głupot :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Starajmy się w tym temacie pisać o umawianiu się w Naszej firmie

Jeżeli kolega ma taniej i z dojazdem załóżcie temat na pewno się rozwinie :)

Powiem tak : każdy samochód da się zrobić ale po co ?Wolnossący 2.4 zmieniać w nim ECU wydać kasa i nic nie czuć ??

Jeśli rozmawiamy o odprężeniu motoru to tak :) Wtedy przyrost duży ale koszt również nie mały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie mobilizować sie :) ile już mamy chetnych bo coś to kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że norbi3000 powinien dostawać zgłoszenia na PW i tworzyć listę chętnych na 100%.

Da to jakiś pogląd na sprawę i pozwoli utrzymać ład w temacie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak tam ile ludzi tam jest bo ja tez bym sie pisal tak na 90%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwole sobie zacytowac inne forum moze odechce wam sie comsportu.

Na wstępie proszę aby moderatorzy nie usuwali tej wypowiedzi.

Jestem rozczarowany całym chiptuningiem w jednej z najlepszych firm w PL [CZYTAJ COMPSPORT], mianowicie - przestudiowałem cały wątek i nie jest tam napisane że auta po modyfikacjach nie mogą uczestniczyć w chipowaniu. Więc zapisałem się na piątek 24 lipca- CHIPTUNING GRUPOWY CENA 1000ZŁ OD AUTA. Po przyjeździe na miejsce - dowiaduje się od szanownego kolegi z CompSportu, że mojego autka nie zrobi bo mam nie SERYJNE!!!!!! to znaczy wymieniłem wtryski na 216 i włożyłem większe turbo od awx. Więc nie rozumiem - czy grupowy chip polega na tym aby na szybko wgrać na seryjne programy trochę lepszy program. Byłem świadkiem jak trwało to około 25 minut łącznie z 2 pomiarami na hamowni. Oczywiście kolega z CS powiedział, że owszem zrobi mi program ale będĘ musiał więcej zapłacić[JAK BYM CHCIAŁ WIĘCEJ PŁACIĆ TO BYM PRZYJECHAŁ INDYWIDUALNIE] 1500 zeta to o połowę więcej niż grupowo. Motywował to tym że w moim przypadku ma 2 razy więcej lutowania [CZYLI WYCHODZI ŻE OKOŁO 3 GODZIN - LUDZIE TO ZA CO WY CHCECIE BRAĆ PIENIĄŻKI] za zhamowanie auta dwa razy ENTER i wgranie gotowca. Myślałem że wybierając CS mogę liczyć na fachowość. Widzę, że reklama was trochę przerasta.

To moja ostatnia przygoda z COMPSPORTEM, poszukam innych tunerów którzy przyłożą się do powstania programu w moim aucie.

Szczerze czuje się oszukany, człowiek jedzie kawał drogi i odchodzi z kwitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ten kolo był taki zdziwiony najpierw mógł sie dowiedziec czy jego auto załapię sie na taką cenę jaka obowiązuje przy grupowym chipowaniu, ja tak zrobiłem i przynajmniej nie bedzie żadnych niedomówień. W compsporcie podoba mi sie też to że po programie jak coś zmienisz w aucie (turbo itp) to korekte programu masz gratis...

Zresztą na pierwszej stonie napisali że "Samochody które nie zaliczają się do grupowego chipa to 2.7 Bi turbo czyli s4 i rs4 (za poważny temat na taką kase) ogarniamy to na pewno bardzo dobrze jak nie najlepiej i wiemy za co kasę bierzemy.

Silniki na sterownikach EDC17 również przy grupowym za 1000zł nie zrobią." to o reszte też można sie dopytać...

Widze że temat i tak polegnie bo niby pare osób jest chętnych ale nie potrafią sie zebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw mógł sie dowiedziec czy jego auto załapię sie na taką cenę jaka obowiązuje przy grupowym chipowaniu

A gdzie jest napisane że nie? Wyjątkiem jest S4 i RS4 - to jest jasne.

to o reszte też można sie dopytać...

Równie dobrze można wyraźnie określić co dostajemy za tą cenę.

Generalnie nie trawię prowizorki i jeśli grupowy chip polega na szybciutkim wlutowaniu, hamownia i do domu to :disgust: ja dziękuję.

A gdzie ta diagnostyka przed programem? Też mam kawał drogi do każdego z polecanych i znanych tunerów i bardzo bym nie chciał aby na szybciutko mnie ktoś spławił.

Rozumiem że jak zapłacę normalną stawkę to otrzymam full serwis... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde auto jest sprawdzane przed wgraniem programu i jeśli bedzie coś nie tak to sie nie podejmują dopóki właściciel nie usunie usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...