Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z bagażnikiem


Przyzda

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam maly a zarazem duzy problem z moja :audi::a4fan: B5 sedanik. Problem polega na tym iz nie moge otworzyc bagaznika :confused4: przekluczajac zamek w bagazniku czy tez w drzwiach przednich slysze dzialajacy centarlny a nie otwiera mi z tylu klapy!!:-( co mam robic bo sam juz nie wiem!! Prosze was o jakas rade pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG by dużo powiedział ale pewnie pompka od centralnego siadła jeśli w ogóle nic nie słychać. sprawdź bezpieczniki jeszcze może chodź nie wiem jak jest z centralką czy są tam osobno do klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie otwiera mu tylko bagażnika to pompka nie mogła paść

Przyzda jak masz otwieraną kanapę z tyłu to nic ci nie pozostaje jak nurkować do bagażnika przez kanapę, i otworzyć bagażnik ręcznie a później jak już będziesz miał otwartą klapę i zamek na widoku to możesz kombinować co jest nie tak

Ps. Kulek i co mu VAG powie że np ma uszkodzony zamek z tyłu :?: Proszę cię ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest dobry program i obsługująca go osoba obeznana w temacie to moze powiedzieć sporo. ja u siebie podbinalem pod VAGa i pokazalo mi ze mam bład z centralka i immobilizerem a dzialać działa "prawie" normalnie i inaczej bym tego problemu nie wykrył bo nawet nie zwracałem na to uwagi. a podpinałem w innym celu pod kompa i sie tak właśnie dowiedzialem..

Czasami sie mozesz bardzo zdziwic jesli chodzi o VAGa ja sie tak właśnie zdziwiłem..pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeżeli jemu nie otwiera tylko bagażnika to raczej nie będzie miał problemu z centralką albo immobilizerem także dalej nie widzę sensu takiej wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przytoczyłem swoją sytuacje do Twojej wypowiedzi jesli chodzi o VAG więc nie szukaj sensu z tematem bo go nie ma ale nie róbmy już OT

U mnie jak miałem aku słaby to nie otwierało bagażnika a wszystkie drzwi otwierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...