Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z centralnym zamkiem


amator5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po ilu sekundach powinien się włączyć alarm po otworzeniu pilotem a nie otwarciu drzwi ? U mnie jest pewien problem. Gdy wyłączę alarm pilotem i otworze tylna klapę od bagażnika po kilku sek włącza mi się z powrotem centralny, to samo mi się dzieje po otwarciu drzwi od kierowcy, rzadziej od pasażera. Czasami otwieram pilotem auto, wchodzę, odpalam a tu mi się alarm włącza :( Co może być przyczyną ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś nawet co to za alarm masz ale ogólnie można powiedzieć że jest to ok 30s. Jak nie masz krańcówki od bagażnika podpiętej do alarmu to normalne że się będzie uzbrajał bo nie widzi że otworzyłeś bagażnik. Ogólnie wygląda jak by był jakiś problem z krańcówkami, alarm widocznie nie zawsze dostaje od nich sygnał tym samym nie widzi że drzwi zostały otwarte i dlatego mogą być takie buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy chodzi Ci o to, że po kilku chwilach bezczynności alarm się sam uzbraja? I czy wtedy uzbraja się tylko alarm czy też zamyka centralny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być wina zamków w drzwiach

a gdy otwierasz drzwi to czy za każdym razem zapala się lampka w podsufitce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po kilku chwilach bezczynności alarm się uzbraja. Np po otwarciu tylnej klapy raz się ponownie uzbroi alarm i włączy się centralny a raz się nie włączy.

Tak, za każdym razem włącza się światło pod nogami, bo w podsufitce ma wyłączone.

Czy jakieś kostki od centralnego są tam obok podstópka ? jak tak to które to są ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...