Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

To się zapowiada całkiem spora ekipa :naughty: Grzesiek będziesz swoim oldtimerem :?: :wink4: Jak co to postawisz gdzieś z boczku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota, pogoda dopisała i oby za dwa tygodnie było tak samo :naughty:

BTW ...sprawdz po VINie bo moze to sedan byl... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie prognoze pogody na 20.06. :gwizdanie: Bedzie :beach::yeee: W końcu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybiera się ktoś oprócz Arka i mnie na Ogólnopolski ? Jeśli tak to wpisywać się na listę bo zaraz nie będzie miejsc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis wzor tych ulotek????

tak, jest :)yaboo wrzuć jak masz gdzieś w kompie :gwizdanie:

A przy okazji dobrze by było żeby 20.06. trochę ludzi zawitało to porozdajemy każdemu po kilkanaście sztuk i przynajmniej łatwiej będzie rozdystrybuować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wzór, zapodam w tym tygodniu :kox:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wzór ulotki :wink4:

AqzpS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, pamiętajcie że w niedziele po głosowaniu spotykamy się w okolicach cmentarza :decayed:

BTW Ulotka jest :kox: Nazwa pliku też :gwizdanie: :naughty:

Mam nadzieje że troche nowych osób przybędzie po tej akcji ulotkowej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, pamiętajcie że w niedziele po głosowaniu spotykamy się w okolicach cmentarza :decayed:

BTW Ulotka jest :kox: Nazwa pliku też :gwizdanie: :naughty:

Mam nadzieje że troche nowych osób przybędzie po tej akcji ulotkowej :mysli:

Kwidzyn i okolice ;) kto się pojawi w niedzielę ?? ulotki mam :good: więc pora zacząć rozdawać, kilka A4-ek pokazało się w okolicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi nic nie wypadnie, to przybędę :)

:good: a jak reszta? Meldować się kto będzie :naughty: Pogoda dzisiaj sympatyczna :) [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 12:37_________________________________________________Dzięki Pany za spota, dzisiejsza frekwencja sięgnęła zenitu :tongue4: Ulotki zostały rozdane, a dla tych co nie byli zapraszam na GG lub PW, umówimy się i Wam też dam ulotki do dystrybucji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady. Dopiero o 24 zjechałem z 3miasta.

Ale w ta niedziele mam nadzieje ze sie zrewanzujesz i zaszczycisz swoja obecnoscia :> W ogole Panowie dajcie znac kto bedzie, moze zrobimy jakies nowe fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

będe w waszej okolicy w sierpniu na kila dni będe śledził wątek to kto wie jak będziecie coś organizowali to może zajade na pogaduchy

zapraszamy :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady. Dopiero o 24 zjechałem z 3miasta.

Ale w ta niedziele mam nadzieje ze sie zrewanzujesz i zaszczycisz swoja obecnoscia :> W ogole Panowie dajcie znac kto bedzie, moze zrobimy jakies nowe fotki :naughty:

Niestety nie. Już wcześniej mówiłem, że niestety (a może stety) już ten weekend mam zaplanowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...