Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Czy pada pompa wtryskowa ?


bhuyaaka

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy a co powiecie na ten problem ??? bo auto staneło jak wmurowane i nie pali błedy z VAGA :01318-control module for injection pump (j399)

49-10- no communications-intermittent

To samo co u mnie..., pompa do regeneracji :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem do niezależnego serwisu - podłaczyli po kompa - bład 0226 (regulacja początku wtrysku) - czyli jednak pompa??

Tak jak napisali koledzy. Kat wtrysku do regulacji - prosta sprawa, ale jak widac co drugi mechanik sobie z tym nie radzi...

Jutro jade do tego mechanika. Ci w serwisie twierdzą ze w pewnych przypadkach moze to byc poczatek konca pompy - czy pompa siada nagle czy jest to raczej rozłożone w czasie?. Druga sprawa jaki jest koszt regeneracji z jaką gwarancją - ten mechanik wysyła gdzies do gdańska - i mówi ze około 3000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% pompa sie konczy a mianowicie jesli mowi ci ze regulacja poczatku wtrysku to znaczy ze nastawnik kata wtrysku nie dziala tak jak trzeba, wiec do wymiany masz sterownik bo to jest integralna czesc z nastawnikiem, do tego zestaw uszczelnien membrana i robocizna, w lublinierobia to za 2tys. z roczna gwarancja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa jaki jest koszt regeneracji z jaką gwarancją - ten mechanik wysyła gdzies do gdańska - i mówi ze około 3000 zł

Zakład o którym Ci pisałem regeneruje pompy za 2000 brutto. Dają rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...