Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

mój AFN 1998 ponad 370 tys i nie wiadomo czy nie kręcony po sprowadzeniu. Od 4 lat u mnie żadnych poważniejszych awarii poza zasmolona turbina i łożyskiem klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie licznik wskazuje 395.000tys.km,ale czy to jest prawdziwy przebieg? to nie wiem nie sprawdzalem u fachowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie możesz sprawdzić czy był serwisowany. Nic więcej w tym samochodzie nie sprawdzisz. Ewentualnie logi i można ocenić w ten sposób podzespoły. Chociaż na forum udało mi się spotkać, że moja seria+chip czasowo w logach wychodziła lepiej niż auto po modyfikacjach+sofcie :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na liczniku ma ponad 180000 ale na 100% było kręcone bo to nie możliwe aby auto z 98 roku miało tylko tyle przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni 1Z z 1995 sprzedany rok temu dla handlarza miał na liczniku ponad 500 tyś. niedawno spotkałem nowego nabywce ma teraz na blacie lekko ponad 300 tyś. i jest bardzo zadowolony z zakupu. Teraz mam AFNa z 1998 ma na blacie 280 tyś. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w AFNie jak kupilem bylo 160tys.podejrzewam x2 Tetaz mam 256tys. Silnik ani razu nie zawiódł poza peknieta odma. Pozdrawoam

U mnie w AFNie jak kupilem bylo 160tys.podejrzewam x2 Tetaz mam 256tys. Silnik ani razu nie zawiódł poza peknieta odma. Pozdrawoam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN z 1997 roku, póki co 415k km na liczniku ale nie jestem do końca pewien czy to realny przebieg :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w chwili obecnej ma oko 600tyś w tym ja zrobiłem 350tyś. Dokładnie nie wiem ile bo licznik półfis mi padł i z 6 lat temu wymieniłem na fisa bez korekty. Autem robię 3-4 tyś miesięcznie i mam zamiar jeszcze nim pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vw jetta 2006 rok 490 tyś, ori turbo, ori pompowtryski, ori wszystko praktycznie, ostatnio dwumasa wymieniona. Tylko dla tego taki przebieg, bo salon PL i pierwszy właściciel. Jak u was turba i dwumasy popadane, to pomyślcie. W mojej b6 salon PL 04r 300,000 km za chwilę stuknie i też ori dwumasa i turbo, myślę, że do 450 tyś pociągnie.

Edytowane przez Picknick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów temu pisałem na temat swojego przebiegu, dzisiaj dowiedziałem się ile jest :)

Na szafie mojej B5 jest 327 353 km (wiedziałem że jest wyższy) nastał dzień w którym już wiem :)

W bazie danych + moich wyliczeniach i podliczeniach (ostatni serwis w Audi był Rok przed zakupem) A4 obecnie przybliżony przebieg to 468 000 KM

Czyli po 6 latach udało mi odkryć prawdę :)

A teraz coś dla innych dociekliwych, informacje o przebiegu swojego Audi można sprawdzić w dowolnym salonie/serwisie AUDI i tylko Audi żadne VW czy Skoda,

Obowiązkowo trzeba się stawić osobiście, być właścicielem pojazdu, posiadać dowód rejestracyjny i dowód osobisty, w ten sposób obsługa może sprawdzić historię w bazie danych, niestety nie może wydrukować informacji, jedynie możemy zobaczyć i sami zapisać interesujące nas informacje, dodatkowo wydrukowany może zostać rozkodowany NR Vin z wyposażeniem auta.

Koszt usługi jest bezpłatny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...