Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Serwisuje passata b5fl Anglik po przekladce awx 2 lata temu miał 370tys km. Jedzie dzień w dzień. Przy ok 500tys remont głowicy, słabo odplal po postoju, przy 550 tys wymiana pompek że względu na duże spalanie. Obecnie 620 i rośnie nawet w tej chwili. Turbo, nie zmieniane sprzęgło też. Dwumasy nie słychać ani nie czuć chociaż od 200tys ma wgranego gotowca i potrafi trakcję na 3 stracić. Wymiana oleju średnio co miesiąc.tylko 5w. Auto pracuje wyśmienicie. Gdy auto przyjeżdża do mnie to mam wrażenie że im więcej się jeździ tym te samochody są mniej awaryjne. Wnioski wyciągnięcie sami.Dodam że wg cepik auto ma przejechane 200 tys i od 2 lat oficjalne zamiast 200 tys przybyło mu 20 tys. Ot tyle są warte historię przebiegu z tego kraju.

Edytowane przez Kefiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj przy kupnie mial standardowo 179 teraz ma 243. Pali od strzala. Love AUDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przy kupnie 167000 :facepalm: Obecnie 205000 śmiga bez żadnych problemów, środek trzyma się bardzo dobrze.

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niunia ma prawie 300 tys chociaż szczerze w to nie wierzę:D Opadniete obie furtki, wytarta kierownica, wizualnie wygląda na co najmniej 500 :D ale jeszcze jakoś sie kula :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

392 tys, 1z, licznikowe 180 jechalem faktycznie to cos kolo 170 odczytując z panela klimy, na coś spojrzeć? Przepływka, może wtryski kończą żywot albo pompa? Jak na moje to zdrowo się trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój na liczniku 340 tys a kto wie ile trzeba dołożyc pewnie jakieś 100 tys nic nie robione jak jak posiadam go 7 lat i śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 481 tys. km wg. licznika i książki serwisowej.

Edytowane przez Kossta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawdziwe 285tys km, sam sprowadzałem z Holandii (228tys. mial). Sprzęgło się kończy obecnie, dwumas od nowości. Jedyna naprawa od 5lat to sprężarka klimy (wiadomo-Zexel), zawias po kupnie i hamulce niedawno no i wtryskiwacze z wiadomego powodu;)(patrz stopka) Pompa ASV, wtryski wzm 205, turbo ori, soft - 125KM 278Nm bez grama dymu! Caly czas wyłącznie Motul 5w40 co 12tys. km. Zero korozji poza jednymi drzwiami-bo malowane. Żaden obecny samochód nie wytrzyma tyle !!!

Edytowane przez bigu888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden obecny samochód nie wytrzyma tyle !

niby ile??285k to zaden przebieg :decayed:

Dla takich samochodów jak masz w swoim profilu to wyczyn! Passat kuzyna 2010 2.0tdi CR: 68tys km - dwumas, 115tys km sprzęgło, historia serwisowa 26stron A4 - co to ma być???? Od kilku lat chce zmienić swojego ale co? Mam wydać 50tys zł i zostawić samochód na stałe u mechanika???

Edytowane przez bigu888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b7 2006r BPW aktualnie 324tys i o dziwo nadal jeździ! :)

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b7 2006r BPW aktualnie 324tys i o dziwo nadal jeździ! :)

BPW to stary sort - lepszy;) Praktycznie to byt pośredni miedzy 1.9 a 2.0, takie 1,95 tdi;) a napęd pompy już robiłeś czy dopiero będziesz robił ??

Edytowane przez bigu888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 360tkm. I nagle bum Lampka alladyna na czerwono i Dziura w 1 tłoku. Nastepny silnik i dalej Lata:D :banan:


Ja mam 360tkm. I nagle bum Lampka alladyna na czerwono i Dziura w 1 tłoku. Nastepny silnik i dalej Lata:D :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN - 440 000 km. Ostatnio uszczelniona pompa wtryskowa. Ostatnie 200 000 km w rodzinie. Nigdy nie zawiódł. Pewnie jeszcze trochę posłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

994bd103c8b4ea065aabc91c67d09bec.jpg

2002 b6 avant 1.9 awx

Przy 256k km wymieniony wałek, popychacze, rozrząd, komplet sprzęgła i uszczelniacze na pompkach. Mam nadzieję, że jeszcze trochę tym pośmigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi afn prawie 300 000 przebiegu ( pewnie ma więcej i tak ) w moich rękach od 100 tyś. Na hamowni wypluł 123KM serii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...