Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

AVF 2004rok 286000km wszystko robione na bierzaco i duzo rzeczy zapobiegawczo. Zadnych problemow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASB niby 200 tys ale to  razy 3 może póki co 20 tys bez problemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trudno trochę uwierzyć w te przebiegi ja mam 1.8t to się nie wypowiem ,ale na warsztacie pare dni temu taki przebieg do mnie przyjechał tylko ze to B6 :) https://zapodaj.net/221f48e4d8c2a.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF rocznik 2004 grudzień przebieg 310 tys km. Silnik nie do zajebania. Jak go kupowałem w 2010 r. miał 170 tys km.  Przez ten czas po prostu nic nie uległo awarii[emoji3]. Na samym początku srałem po gaciach, że za chwilę coś padnie przy silniku I utopię kupę pieniedzy. Jedyne koszty to klocki olej I filtry. W tym roku kupiłem mazdę 6 II 2011  silnik 2.2 mzr cd 163 KM 360 nm. Auto jest piękne ale pewnie nigdy nie pobije bezawaryjnością avfa. Mino mojego nowego nabytku tdi- ciągnika nie zamierzam się pozbywać do puki nie pęknie pół milona na blacie., w tym czasie moja mazda ze 3 razy stanie na trasie na pasie awaryjnym[emoji3]
 

Teść ma maździane 6 ceny części z kosmosu [emoji1] a wymieniał sprzęgło +dwu mas, wahacze, łącznik stabilizatora (zamiennik 370zl)
Fakt są ładne ale nigdy w życiu bym nie kupił.
A3 asz 300 już poleciała i dwumas był robiony żona ciągle jeździ jak emerytka :)

From z3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 1999. Kupiony ze sławnym już chyba w naszym kraju przebiegiem 200 tysięcy ;) Tak czy inaczej ja od siebie dodałem 265.000 i jest 465.000 km. Z poważnych awarii jedynie cieknąca pompa. Wymiana uszczelniaczy - i pompa śmiga dalej. Pewnie nic więcej nie wymieniono przed moim kupnem tego auta, więc przydałoby się już pewnie wtryski wymienić i turbinę zregenerować. Póki co prędkość maksymalna 196 km/h (wg GPS), a więc katalogowa. Kucy raczej nie ubyło znacznie.

PS. Mam znajomego który ma ten motor z przebiegiem ponad 700.000 km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

241 tyś.awx 1.9 tdi 2001.11 (pierwszy rok w PL brak histori ) :D Autko posiadam 6 lat - kupiony przy 191

Edytowane przez lowmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1999r AFN 305tys. Ale raczej przekręcony o jakieś 50tys. Tak wynika z historii idąc po FV itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie Audi, ale też 1.9 TDI! :D Moja daily Bora 1.9 TDI ASZ - przedwczoraj stuknęło 300.000.  Samochód ok 9 lat na chipie i bez niespodziewanych awarii. Same tematy eksploatacyjne. W weekend stuknie kolejne 1000+ -trasa z Pomorza na Śląsk i z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 6 lat Sharana z AFN. Zrobione ponad 700tyś. Silnika przez okres swojego użytkowania nie dotknąłem, jedyni pompa zaczęła cieknąć między nastawnikiem a dołem czego efektem było skorodowanie przewodu wodnego (ropa leciała na przewód i go zdemolowała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000r AVG 110km - Przebieg 300k km Od roku w PL. Co by nie było kocham to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...