Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że kupiłem A4 B5 AJM 1.9 tdi 2000r z przebiegiem 166000km a okazuje się, że auto ma prawdopodobnie 240000km myślę, że dobrze by było popytać innych jak u Was z przebiegiem. Dodam, że po stanie auta nigdy bym nie powiedział, że auto ma ponad 240tkm, wszystko wygląda niemal jak nowe.
To jak u Was z przebiegiem?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najstarsi Indianie niewiedzą jaka jest prawda :naughty:

Po korekcjach wtrysków niby mało ale nie wieże w to :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w b6 2001 teoretycznie 210k ale tylko teoretycznie. Mi to teoretycznie wystarczy bo fura smiga az milo wiec nie bede szukal problemow zwiazanych z real przebiegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rocznik 97 niby 185 tyś jak kupowałem po kierownicy widać że troszkę więcej ale moje autko ponad trzy lata stało za czym ktoś je kupił pierwsza rejestracja w 2000 i jedyny właściciel w Niemczech ale oleju nie bierze to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

184tyś. - sprawdzone w aso i na wszelkie możliwe sposoby - ale szukałem go prawie pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz mi pękło 193tkm... książka pokrywa się z bazą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem A4 B5 1.9 TDI 90 PS. Auto mialo przejechane 295 000 w 2006 06 10 a przyjechalo do Polski w 2006.08 wiec podejrzewam ze po przyjezdze do Polski z Francji miało ok 310 000!!!! W momencie sprzedazy miał przejechane ok 370000 i jezdzony był na pólsyntetyku. Oleju nie brał z silnika nic nie było słychać ogólnie mód mailina, fajna fucha dla handlarzy (mała polerka + cofka licznika w moim przypadku to było ok 130000). Teraz mam B6 z 2002 z pazdziernika model 2003 i mam 190 000 orginał z ksiazka i serwisem w bazie vw. Podsumowując wypowiedź całkiem możliwe ze po ciezkich poszukiwaniach uda sie znaleźć 10 letnmiego diesla z przebiegiem 180 000 ale wiekszosci przypadków co juz bylo poruszane na tym forum takie auta maja przejechane ok 30-40 000 rocznie. Moja stara audina pewnie ma juz kolo 400 000. 2400000 na 2000 rok to nie jest tak zle a moze nawet za mało może stał gdziesz w stodole i czekał na ćwiartke!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.2000 rok, przebieg 240000 do 2005 przebieg 130tys. potwierdzone w ASO i książka

jeden i ten sam właściciel do roku 2008 więc pewnie może mieć te 240kkm :gwizdanie:

full syntetyk i śladowe ilości oleju bierze

dokładny pomiar 5000km dwie setki dolałem

auto w środku jak nowe ale maska poobijana od kamieni i gdzieniegdzie odpryski od kamieni ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 258 tyś, raczej oryginalny, jak kupowałem w 2005 miał 167 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 160 000 :polew: ,ale po wytarciu kierownicy i apetycie na olej liczę conajmniej 2x tyle, albo i 3x :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 203 k, w serwisie nie bylem , ale mam ksiazeczke , gdzie ostatni wpis byl przy 183k , wiec zakladam, ze przebieg oryginalny :)

wiesz książeczki to są na allegro :> my mamy w tdi firmowych przy zakupie od 120tys do 180tys teraz na autach jest prawie po 200tys przebieg trudna sprawa

na przykład moje 1.8 ma 95tys sprawdzone w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...