Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Moja a4 przyjechała rok temu z Francji z przebiegiem 180kk. Samochód o dziwo zadbany jak na francuza. Serwisowana do 100kk w ASO, potem juz na jakieś stacji ale na wszystko pozostały faktury. Przed normalnym użytkowaniem wymieniałem filtry i wyjąłem filtr powietrza a na nim był już lekko wypłowiały napis: data i przebieg przy jakim był zmieniany(165kk i data maj 2007).Z początku podchodziłem sceptycznie do wiarygodności tego przebiegu ale wszystkie szczegóły wskazują że jest autentyczny wiec jednak można wychaczyć auto z przebiegiem poniżej 200kk ale szukałem 5 miesiecy.Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już 236 tys. pół roku temu jak przywoziłem z Niemcowni, autko miało 26 mies. i przebieg aż 221 tys. to napewno oryginalny przebieg, dodam że autko chodzi jak nowe :)

no to ladnie latane ale ktos mial kasy na wache :polew:

to dowód na to jakie są prawdziwe przebiegi, kto osobiście przywozi sobie auto ten wie :decayed:

Mój 298tyś. i ciągle żyleta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co sie tak meczyc tyle miesiecy jak bys mial auto z 250 to wszystko wymienione co trzeba czyli sprzegło dwumas itp a silnik i tak 500 tys przejedzie , 180 to najgorszy przebieg bo mogą w ciebie uderzyć wszystie drogie wymiany :gwizdanie:

madre slowa :wink4:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 19:53_________________________________________________

u mnie już 236 tys. pół roku temu jak przywoziłem z Niemcowni, autko miało 26 mies. i przebieg aż 221 tys. to napewno oryginalny przebieg, dodam że autko chodzi jak nowe :)

no to ladnie latane ale ktos mial kasy na wache :polew:

pewnie jakis prezes :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie bryka ma pukniete 211 tys 2002r B6 1,9 131 ( dodatek do 170PS) przejechane na dodatku 10 tys. Przebieg oryginalny sprawdzany w ASO. Stan bardzo zadbany i pochwalim sie ze kupno za 25tys zl.

pozdrawiam

alex_d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój przebieg na desce 180 tys km, rzeczywisty sprawdzony w ASO ostatni wpis 200754 czyli teraz jakieś 210 tys. Wymieniłem rozrząd, wszystkie rolki i napinacze oraz sprzęgiełko alternatora. Turbina na razie chodzi w normie.

Martwię się trochę o sprzęgło i dwumas, bo przy dodawaniu gazu podnosi się gałka zmiany biegów, ale AVF chyba tak ma :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój przebieg na desce 180 tys km, rzeczywisty sprawdzony w ASO ostatni wpis 200754 czyli teraz jakieś 210 tys.

hmmmm a data ostatniego wpisu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój przebieg na desce 180 tys km, rzeczywisty sprawdzony w ASO ostatni wpis 200754 czyli teraz jakieś 210 tys.

hmmmm a data ostatniego wpisu??

marzec 2009 :P miesiąc przed sprzedażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne,że sprzedawca cofnął tak małą ilość... pewnie do książki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówisz :) cwany Niemiec przestał brać wpisy w książce półtora roku przed sprzedażą i przekręcił licznik o kilka tys. więcej niż ostatni wpis w książce. Do tego wyjął dywaniki i zażądał 300 euro za felgi 16" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kiedyś o przypadku gdzie koleś latał bardzo dużo samochodem i jedną wymianę oleju robił sam a na drugą cofał licznik i jechał do ASO i auto miało przejechane dwa razy tyle co w historii ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kiedyś o przypadku gdzie koleś latał bardzo dużo samochodem i jedną wymianę oleju robił sam a na drugą cofał licznik i jechał do ASO i auto miało przejechane dwa razy tyle co w historii ASO

tez słyszałem i wiem ze robi tak bardzo dużo ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kiedyś o przypadku gdzie koleś latał bardzo dużo samochodem i jedną wymianę oleju robił sam a na drugą cofał licznik i jechał do ASO i auto miało przejechane dwa razy tyle co w historii ASO

Cwaniaki ;) u mnie mam nadzieje jest wszystko OK :P wnętrze i ogólny stan samochodu wygląda właśnie na około 200 tys :) mam porównanie z golfem V, którego mam od nowości i ma 140 tys, a to prawie te same materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój AJM przy zakupie miał 158000 i to sie zgadzalo z historia w serwisie co było dwa i pól roku temu teraz ma 219000, oliwy bierze ponizej litra na 15000 syntetyka w sumie do 10000 to prawie wcale nie wsysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 2001, z Włoch, kupione przeze mnie w 2008, ostatni wpis 91000 km 09.2006, przy kupnie 128000 km, aktualnie ~ 143 tys km, smiga OK, problemów brak, odpukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 z Anglii przerobione,1.9 TDI-1Z,przebieg ok 270tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...