Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Listopad 2004- 172k- przebieg zgodny z historią wpisów sprawdzaną w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem moje 2.5 V6 z małym potwierdzonym przebiegiem 110kkm, i po miesiacu wałeczki sie wysypały, teraz mam nalatane 170tys, caly czas bezproblemowo od remontu, jak zaglądałem do zawieszenia to też mam wszystkie wahacze ori z roku produkcjii auta.

A tak z cekawości moge dodac ze wczesniej mialem golfa 3 z 1.9 D, i mial 540 tys i chodzil na pólłsyntetyku i nie brał ani grama oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem miał na blacie 282 000 km, teraz 289 000 km, ale po drodze miał wymienione zegary i ponoć w momencie kupna miał tak na prawdę ok. 315 000 km. Stan wnętrza oceniam na doskonały, jedyny mankament to to, że kierownica wygląda jakby poprzedni właściciel kierował tylko jedną ręką - lewą.

Jeździ super, szykuje się wymiana oleju.

Tyle. Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam porównanie z golfem V, którego mam od nowości i ma 140 tys, a to prawie te same materiały.

Chyba nie :cool1:, jeździłem GolfemV i materiały we wnętrzu to moim zdaniem, delikatnie mówiąc nieporozumienie, hektary taniego plastiku...sorki za ot.

Mój V6 ma 200tyś z małym haczykiem i jak narazie ;)

Miałem GolfaIII 1Z po programie, kopcił i zapierda... i do dziś tak jest, bo lata w mojej rodzinie, a nikt go nigdy nie żałował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem we wrześniu 2008 było 150 tyś km obecnie mam 199tyś km i jest wszystko w najlepszym porządku :good: wymiana oleju i filtrów średnio co 3-3,5 miesiąca(15tyś km) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem było 211 000, terazm mam 230 - kupowałem sam w holandi więc żaden polak mi nic nie kręcił...

Mam oryginalną naklejke audi w 07.2006 było około 160 000 i robiony rozrząd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN 1997 - 270'000 km

Oleju nie bierze, niby nic się na razie nie dzieje ale po kierownicy, podłodze oraz jakimś tam doświadczeniu w dieslach mogło być z 50'000 km więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani razu nie robiles zawieszenia?

Amortyzatory, wahacze, koncowki drazkow?

ja kupiłem swoją niunie od dziadka (farmera) w Belgi :P 1Z 1996r

przy kupnie w 2007... 209kkm potwierdzone z rozlatujaco sie ksiażką,serwisowane w ASO, auto miałem świerzo po wymianie rozrzadu,płynów i filtrów zero wkładu po sprowadzeniu jedyny mankament to troche rysek :) teraz mam 255kkm i wychdzi mi że na 15kkm przy stałej kontroli jakies 100-150ml oleju łyknie, jedyny wkłady jakie robiłem w ciagu ostatnich 2 lat to płyny, filtry(3x) nabijanie klimatyzacji(1x) przegóby(prawy lewy) ogumienie letnie

niuni nic nie doskwiera mysle ze przy dobrej eksploatacji to auto 1mkm by pykło spokojnie :hi:

przebiegami nie musicie się przejmować i tak pierwsze co narazi właścicieli 1.9TDI na większy wydatek to skrzynia biegów. Wytrzymują max 500kkm.

mało kto swoja niunika pyknie 200 tys :P a sumarum 500kkm to duzo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani razu nie robiles zawieszenia?

Amortyzatory, wahacze, koncowki drazkow?

ja kupiłem swoją niunie od dziadka (farmera) w Belgi :P 1Z 1996r

przy kupnie w 2007... 209kkm potwierdzone z rozlatujaco sie ksiażką,serwisowane w ASO, auto miałem świerzo po wymianie rozrzadu,płynów i filtrów zero wkładu po sprowadzeniu jedyny mankament to troche rysek :) teraz mam 255kkm i wychdzi mi że na 15kkm przy stałej kontroli jakies 100-150ml oleju łyknie, jedyny wkłady jakie robiłem w ciagu ostatnich 2 lat to płyny, filtry(3x) nabijanie klimatyzacji(1x) przegóby(prawy lewy) ogumienie letnie

niuni nic nie doskwiera mysle ze przy dobrej eksploatacji to auto 1mkm by pykło spokojnie :hi:

przebiegami nie musicie się przejmować i tak pierwsze co narazi właścicieli 1.9TDI na większy wydatek to skrzynia biegów. Wytrzymują max 500kkm.

mało kto swoja niunika pyknie 200 tys :P a sumarum 500kkm to duzo jest

Hehehe ja własnie robie wkrzynie + sprzęgło w mojej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem w 2007 miała 206000. Teraz ma 246000 i tyka jak zegareczek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 203 k, w serwisie nie bylem , ale mam ksiazeczke , gdzie ostatni wpis byl przy 183k , wiec zakladam, ze przebieg oryginalny :)

wiesz książeczki to są na allegro :> my mamy w tdi firmowych przy zakupie od 120tys do 180tys teraz na autach jest prawie po 200tys przebieg trudna sprawa

na przykład moje 1.8 ma 95tys sprawdzone w ASO

sprawdzone w ASO wczoraj ;) i jest tak samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...