Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu AJM zaraz dobije 270k km. Zawiódł tylko raz, jak padł alternator, ledwo co do domu dojechał :) Po za tym jak marzenie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ajm z 2000 roku ma 335 000 i lata. zrobiony program. lata na pełnym syntetyku i nie ma z nim zadnych problemów :] :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC05507_zps1b326d5d.jpg

100tys zrobione po modyfikacjach silnika:decayed: a jak podjeżdzam do perełek które nie mają 200tys nalatane a są starsze od mojego to sie zastanawiam czy popijanemu nie przekreciłem se przebiegu by mieć wiecej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90
http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/DSC05507_zps1b326d5d.jpg

100tys zrobione po modyfikacjach silnika:decayed: a jak podjeżdzam do perełek które nie mają 200tys nalatane a są starsze od mojego to sie zastanawiam czy popijanemu nie przekreciłem se przebiegu by mieć wiecej:grin:

:polew:

ja tam wiem,że mój kręcony, ale te siódemeczki tak pięknie wyglądały :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 225 tys.

chyba malo jak na rocznik 95, mam ksiazke serwisowa wiec chyba nikt nie grzebal przy liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie 225 tys.

chyba malo jak na rocznik 95, mam ksiazke serwisowa wiec chyba nikt nie grzebal przy liczniku

też mam ten sam rocznik, także książkę serwisową, jak go kupowaliśmy 3 lata temu to miał 138 tys, a jednak był kręcony :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 328k nalatane :whistling: jak zajrzałem pierwszy raz przez szybe to nasunęła mi się myśl "eee. pewnie, ze 170 tys ma" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ja to mieszkac w Angli i kupowac angielskie auta,moja A4 ma 120 tys mil,2000 rok.Tutaj sie licznikow nie podkreca,przy kazdym przegladzie jest na dokumencie napisamy przebieg,dodatkowo na dowodzie rjestracyjnym i jeszcze mozna sobie sprawdzic przez internet placa 10 funtow.Takie przekrety to tylko w Polsce,tu za dwie wyplaty zarabiajac minimalna stawke macie dobre auto,a za 500 funtow to macie bezyne super,i rok od 2002-2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ja to mieszkac w Angli i kupowac angielskie auta,moja A4 ma 120 tys mil,2000 rok.Tutaj sie licznikow nie podkreca,przy kazdym przegladzie jest na dokumencie napisamy przebieg,dodatkowo na dowodzie rjestracyjnym i jeszcze mozna sobie sprawdzic przez internet placa 10 funtow.Takie przekrety to tylko w Polsce,tu za dwie wyplaty zarabiajac minimalna stawke macie dobre auto,a za 500 funtow to macie bezyne super,i rok od 2002-2005.

W Irlandii podobnie. przebieg co roku notowany podczas przeglądu, ale krecić też czasem kręcą bo przebiegi mogą czasem być kosmiczne ale czasem da się trafić perełkę. Brat niedawno kupił B5 2000r z przebiegiem 127k mil (ok. 203k km) i samochów w stanie idealnym, przebieg autostradowy bo nawet zawieszenie oryginalne TRW.

Ja natomiast zaczynam zabawę z AHU (2000) - podobno 170k mil (272k km) i na dobry początek pełny syntetyk, bo silnik w dobrym stanie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak sie wpasuje w temat... 400Kkm to już jakiś wyczyn w aeb?

Bo nie wiem czy mam sie gdzieś zgłosić po nagrode, czy dopiero go dotarłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...